Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ah canım, bu ilişki denemeye bile değmez! Yengeç ve Yay Uyumu, okyanusunuzun derinlikleri kadar düşüktür, sevgili Yengeç. Yay burcunun başıboş dolaşan Ateşi sizi sonsuza kadar güvensiz ve endişeli tutacaktır.

Görünüşe göre Yay ile tamamen farklı dünyalarda yaşıyorsunuz, ilk etapta tekrar bir araya gelmeyi nasıl başardınız? Yay burcunuzu evde bulacağınız nadir bir gündür ve o zaman bile sadece kıyafet değiştirmek için orada olabilir ve bir sonraki macerasına doğru tekrar dışarı çıkacaktır. Sık sık “Neden ben?” Diye merak ederek onun pisliğini temizlemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, siz bir araya gelmeden önce Yay burcunuz sizinle flört ediyor muydu? Bunun yakın zamanda durmasını beklemeyin. Yay, bir kovalamacanın heyecanını yaşar ve bu sizi ne kadar üzse de istediği kadar flört eder.

Ve onu durdurmaya cüret edersen, peki… İşaretlerin bu durumu çok iyi anlatıyor: Ateş seni kurutur, söndürürsün. İstikrarlı ve güvenli bir ortak için can atıyorsunuz, Yay burcunuz yalnızca bir sonraki macera için can atıyor. Tutkulu bir aurası var, sizi umutsuzca ona çekecek bir şey ama çekiciliğinizin onu evde tutmaya yeteceğini beklemeyin. Mümkün değil. Ve bu yolculuk tutkusuna ve derin bir yaşam tutkusuna sahip olsa da bu onun aşk konusunda iyi olduğu anlamına gelmez, sevgili Yengeç. Onunla bir ilişki asla huzurlu ya da istikrarlı olmayacak, tam olarak istediğiniz ve hayal ettiğiniz şey bu.

Dikkatli davranmazsanız, Yay burcunuz davranışlarınızdan sıkılır (“Evde kalın mı? Asla!”) ve nezaketsizliğine üzüldüğünüzde anlamaz.

Elbette eşinizi ne zaman yakalayabileceğiniz konusunda konuşacak çok şeyiniz olacak. Konuşmayı sever, ancak hayatını gerçeklik ve pratiklik içinde yaşadığına dikkat edin. Sezgilerinizi ve duygularınızı anlamayacak ve onları bir kenara atacak, bu da sizi bir kereden fazla incinmeye götürecektir. Oh ve üzgün olduğun zaman partnerine söyleme zahmetine bile girme, o bunu duygularınızla birlikte kaldırıma atacaktır.

Partnerinizle yatağa girme zahmetine bile girmeyin, birlikte seks yapmaktan zevk alamayacak kadar farklı ve zıtsınız.

Bu ilişkinin yürümesinin tek yolu, birinizin tamamen değişmiş bir kişilikle uyanmaya karar vermesi, her şeyi sevgilinizin istediği gibi yapmaya hazır olması olabilir. Lütfen, kalbin kırılmadan gidebildiğin kadar git.