Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Hava? Buna normal yanıt: HAYIR! Havanın yolculuk tutkusu vardır ve ulaşamayacağınızın hemen dışında dans etme eğilimindedir, bu da sinir bozucu ve mutsuz bir ilişkiye yol açar. Partnerinize karşı sonsuz bir sabrınız yoksa kendinizi yormamanızı tavsiye ederim.

Terazi senden çok farklı sevgili Yengeç. Terazi, son derece bağımsız bir sosyalleştiricidir, mantıklı ve mantıklıdır, ancak duygularınızı ve sezgilerinizi asla anlamaz.

Zekası ve ince inceliği, zarif, eğitimli tavırları ile sizi cezbedecek, ancak iş arkadaşlarını size tercih etmeye gelince, şüphesiz arkadaşlarını seçecektir. Terazi sosyalleşmekten çok hoşlanır ve evde (eşinizin dediği gibi) sizinle “kapalı” kalmaya dayanamaz.

Ayrıca Terazi biraz dikkatsiz ve para konusunda savurgandır ve ev işlerinden nefret eder. O tamamen evinizde parti vermekten, pahalı yiyecek ve içecek almaktan yanadır, ancak daha sonra almanıza yardım etmek için parmağını bile kıpırdatmaz. Ve başka bir şey? Terazi ile kalma konusunda ciddiyseniz, kıskançlığı azaltın. Teraziler doğaları gereği flörtözdürler, hala arandıklarını bilmekten hoşlanırlar ve hem arkadaşlarınızla hem de misafirlerinizle önünüzde flört ederler. Partnerinizin sizi kasıtlı olarak sinirlendirmeye çalışmadığını, bu sadece onun doğasında olduğunu anlamalısınız.

Ancak tüm bu sosyalleşmenin sonucu olarak partneriniz iletişim konusunda mükemmel (bunu ne kadar vurgulasam azdır.) Partnerinizle bir sorununuz olursa bunu saklamayın. Ona söyle, senin için çok anlayışlı ve yardımcı olacaktır.

Seks hayatınız coşkulu olacak, ancak partnerinizin sizin kadar derinden hissetmediği o dırdırcı hissinden kendinizi alıkoyamazsınız. Teraziler çok duygusal değildir ve seksi sadece bir tür spor, eğlenceli bir oyun olarak görürler. Bu bir süre sonra sizi rahatsız edebilir.

Yengeç ve Terazi kısa vadede uyumlu olabilir, ancak hiçbir koşulda ikinize de evlilik tavsiye etmem. Sen çok farklısın ve biriniz doğanızı tamamen değiştirmedikçe evliliğiniz stres dolu olacak.