Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Yengeç ve Koç…. Su ve Ateş… Ah canım, bu kombinasyon asla birlikte çalışmamasıyla ünlüdür. Siz ikiniz ilk etapta nasıl tanıştınız? Sen, sevgili Yengeç, kalbin yanmadan gitmelisin.

Koç, Savaş Tanrısı tarafından yönetilir. Çok aksiyon odaklı, oraya çıkıp bir şeyler YAPMASI, dünyayı fethetmesi, Dünya’nın dört bir yanını keşfetmesi ve sadece yorgun ve maceralarından (ki asla olmayacak) memnun olduğunda eve dönmesi gerekiyor. Basit, incelik onun sözlüğüne ait değil. Doğrudan, eleştirel doğası genellikle duygularınızı incitir ve asla fark etmeyeceğine güvenebilirsiniz. Bu, büyük resmin ve ayrıntılarla cehenneme giden bir işarettir. Ayrıca sevgili Yengeç, ihtiyacın olan istikrarı Koç burcunda asla bulamazsın.

Onun coşkusundan, hayatı sonuna kadar yaşama tutkusundan etkilenmiş olabilirsiniz, ancak bir ortak olarak bir Koç sizden aynısını bekleyecek ve bu sürekli hareketli yorucu bulacaksınız.

Koç, kararları hızlı verir ve kendinizi sık sık yavaş doğanız hakkında eleştirirken bulabilirsiniz. Koç genellikle size karşı sabırsız olacaktır ve tam olarak sadakate değer vermeyen bir işaret olarak, onun peşinden mücadele ederken yanınızda başka bir ortak arıyor olabilir. Ve bu konuda çok hassas değil. Doğrudan ve açık sözlü olarak, her şeyi olduğu gibi anlatacak ve bu süreçte incittiği duygularınız için asla endişelenmeyecektir.

Koç, günlerinin çoğunu evin dışında geçirecek… Bu, dayanamayacağınız bir şey. Su işaretleri evde kalarak ve dinlenerek, sessiz izolasyonun ve bunun getirebileceği rahatlığın keyfini çıkararak gençleşir. Ateş ise dışarı çıkmalı ve sonuna kadar yanmalı, yoluna çıkan her şeyi tüketmelidir. Siz ikiniz çok farklısınız, bu ilişkinin nasıl başladığını bile anlamıyorum!

Yani sevgili Yengeç, bu denemen gereken bir ilişki değil. İlk doğasını tehlikeye atacak bir şey yapmazsanız, Koç sizi yorar ve hakaret eder. Tabii ki, karşıtların birbirini çektiği bir söz var ve ikiniz kesinlikle birbirinizden tamamen farklısınız… ama bu ilişkiyi sadece yanmak istiyorsanız deneyin.