Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Hava… Bu, ne olursa olsun, içinde olmak isteyeceğiniz bir ilişki değil. Sevgili Yengeç, kendini fazla bağlı hissetmeden çıksan iyi olur…

İlgi alanlarınız birbiriyle tamamen çelişiyor gibi görünüyor. İkizler dışarı çıkıp arkadaşlarıyla vakit geçirmek ister; her zaman telefonda olacak, hareket halinde, aksiyonun ortasında, bir Yengeç’i korkutan her şey. Evde huzurlu, gençleştirici bir gece geçirmeyi, dinlenerek, yalnızlığın ve sessizliğin tadını çıkarmayı tercih edersiniz. İkizler buna dayanamaz.

Yengeç çok anlayışlı olabilir, bu nedenle bir süreliğine bu çekici ergenin (Zodyak’ın dediği) kendinizi kaptırmış halde bulabilirsiniz. Sonunda, ancak eşinizi yeterince takip ederseniz, bitkin ve yorgun hissedeceksiniz. Bir İkizlerin liderlik etmek istediği yaşam tarzıyla yıpranmış. İkizler yoğundur ve sadakatin anlamını anlamaz, duygularla yaşar, sadece onu canlandıracak ve enerji verecek olanlarla yaşar, sizin deneyimlediğiniz türden değil. Oh ve bu arada, kıskanç doğanızın ortaya çıkmasına izin verirseniz, İkizlerinizin ayağa kalkıp rüzgarın hızıyla koşmasını bekleyin. İkizler havasız ortaklara dayanamaz.

Neyse ki, İkizler, doğası gereği bir iletişimci olduğundan, olayları sizin bakış açınızdan anlayacak kadar uzun süre oturup sizi dinleyebilir. İkizler esnek ve uyarlanabilirdir, ancak bu aynı zamanda değişimi kovaladığı ve işlerin çok uzun süre aynı kalmasına dayanamayacağı anlamına gelir. Bu nedenle, bir şeyleri ne kadar sıklıkla açıklarsanız açıklayın, İkizlerin sizin için her zaman farklı bir cevabı, bir şeyleri açıklamanın ve dünyaya bakmanın farklı bir yolu olacaktır.

Sezgi yerine mantığı kullanarak, İkizlerin göründüğü kadar duyarsız olduğunuz bir noktaya kadar doğanızı tamamen değiştirebilirseniz, bu işe yarayabilir. Ama bir Yengeç bunu nasıl yapabilir? Bu neredeyse senin varlığına aykırıymış gibi görünüyor… ama… eğer aşıksan, gerçekten her şey mümkün.

İkizler burcunda finansal hayatınız kabusa dönüşecek. Dikkatsiz harcamacılardır, o kadar ŞİMDİ odaklıdırlar ki, para biriktirmeyi veya gelecek için zaman ayırmayı iki kez düşünmezler. İkizler rüzgarla yaşar, onları nereye götürürse oraya gider. Doğası gereği bir kurtarıcı olarak, bunu sinir bozucu ve başa çıkması zor bulacaksınız.

Başlangıçta cinsel hayatınız ilginç olacak. İkizlerin o kadar çok enerjisi vardır ki, bir duygu girdabına kapılırsınız, ancak zaman geçtikçe, İkizlerin sevişmeyi istediğiniz kadar ciddiye almadığını anlayacaksınız.

Yengeç ve İkizler uyumlu değildir. Karakterinizi, doğanızı tamamen değiştiremezseniz, partneriniz için (ne kadar esnek olursa olsun, bunu sizin için yapamayacak) kendinizi büküp bükemezseniz, korkarım bu ilişki asla olmamalıydı.