Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Boğa Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Toprak birlikte iyi olma eğilimindedir ve ikinizin birlikte güzel bir eve sahip olmanız neredeyse garantidir. Uyumluluk kesinlikle orada.

Birbiriniz için iyisiniz – Boğa, duygusal bir Yengeç’in ihtiyaç duyduğu istikrara sahip; özlediğin sadakat. İkinizin de istikrarlı, güzel bir eve sahip olma ihtiyacını paylaşıyorsunuz ve bu mantıklı, sorumlu Boğa ile para sıkıntılarınız çoktan gitmiş olacak. Her şey yolunda giderse, partnerinizi buldunuz!

Boğa, partnerini şımartmaktan, sevgisini satın aldığı şeylerle göstermekten ve partnerine yığdığı ilgiyi göstermekten hoşlanır. Yengeç güvensiz ve biraz kıskanç olma eğiliminde olduğu için bundan zevk alacak ve takdir edeceksiniz. Boğa, tüm bu kötü duyguları sizden uzaklaştıracak.

Boğa size küçük hediyeler ve şeyler satın almaktan hoşlansa da bir başka kayda değer özellik olan mali konularda omzunda iyi bir kafası var. Bu ilişki sırasında ikiniz asla para sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Oh ve istikrardan bahsetmiş miydim? Boğa, fırtınalı duygu denizinizde çapanız olacak ve kötü bir ruh hali çöktüğünde veya güvenliğiniz alabora olduğunda sizi aşağıda tutacak. Aynı zamanda çok düşünceli ve hassastır ve mümkün olduğunda duygularınızı incitmemeye çalışacaktır.

Seks hayatınız çok güzel olacak- işte sevişirken arzuladığınız duygu ve tutkuyu, romantizmi ve duygusallığı anlayan bir partner. Bu ilişkide asla sevgi eksikliği olmayacak.

Yengeç ve Boğa birçok yönden birbirine benziyor, Boğa’nızı bulduysanız sıkı tutunmalı ve gitmesine izin vermemelisiniz! Birbirinizle o kadar çok ortak ilgi alanınız ve özelliğiniz var, ancak yeterince farklılığa sahipsiniz, böylece birbirinizi sıkıcı bulmazsınız, bu yüzden evliliğinizi şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz!