Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Başak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Teoride, Yengeç ve Başak birlikte çok uyumludur. Her birinizin haritanızda hangi gezegenlere sahip olduğuna bağlı. Yengeç bu ilişkiye tutku ve duygusal duygular, Başak ise güçlü bir iletişim duygusu ve entelektüel sohbetler getirecektir.

Başak, pratik ve iletişimsel, entelektüel ve sabırlı bir Dünya işaretidir. Oturup sizinle saatlerce her şey hakkında felsefe yapabilir ve her zaman ilginç bir sohbet olacaktır. Ayrıca, herhangi bir sorun yaşarsanız, Başak her zaman yeterince sabırlı olacak ve neyin yanlış olduğunu açıklamak için sizi dinleyecektir. Analitik ve kararlıdır, bir Yengeç’in kendini dengelemek için umutsuzca ihtiyaç duyduğu bir şeydir.

Sizin gibi utangaç ve evde kalmayı tercih eden ikinizin birlikte huzurlu, sessiz bir ilişki kurmasını sağlayabilirsiniz. Başak, duygu okyanusunuzun üzerinde yattığı ana kayadır ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizi ayakta tutmak için her zaman oradadır. Siz de onu sevgi ve tutkuyla kaplayarak her zaman aranan ve rahat hissetmesini sağlayın.

İkinizin de güçlü bir ahlak anlayışı var ve çok sadıksınız, bu nedenle bir Yengeç’in normal kıskançlığı, bazı ilişkilerde olduğu gibi, her şeyi mahvetmeyecek. Ancak Başak, bu üç küçük kelimeyi istediğiniz kadar sık ​​söylemeyecektir. Dünya işaretleri aşk konusunda çekingen olma eğilimindedir ve aşklarını gösterirlerse bunun eşleri için yeterince iyi olması gerektiğini düşünürler. Bunun için çok üzülmeyin- partneriniz çok fazla söylemese bile sizi gerçekten seviyor.

İlişkiniz, birbirinizle barış içinde yaşayabileceğiniz rahat, güzel bir yuva yaratacaktır. Evlilik, ikiniz için gerçek bir olasılık ve çocuklarınızın büyümek için güvenli ve sıcak bir yeri olacak.

Her iki doğanızı da göz önünde bulundurarak seks hayatınız biraz utangaç olacak. Ama kesinlikle içinde duygu ve his olacak ve bir süre sonra, ikiniz de daha rahat olduğunuzda, eşinizin size olan tutkusunu hissedebileceksiniz.

Küçük bir sorun, Başak’ın mükemmeliyetçi olma eğilimi olabilir. Bu çoğunlukla eleştiri anlamında ortaya çıkıyor. Başak, sahip olabileceğiniz küçük kusurlar hakkında sizi eleştirecek ve bir Yengeç olarak bu sizi daha sık üzebilir. Oturun, eşinizle bunun hakkında konuşun ve eleştiri hakkında bir uzlaşmaya varın. İnsan gerçekten aşıksa, bunun gibi küçük sorunların çözümü ister kolay ister zor olsun.

Bu ilişkiyi denemeli misin? EVET! Bundan dolayı hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Yol boyunca bazı küçük tümseklere rağmen, eşiniz evlilik malzemesi olabilir!