Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yengeç ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Su… duygu ve his okyanusunuz her ikiniz için de her zaman sıcak ve davetkar olacaktır.

Yengeç ve Balık birçok yönden birbirine benzer; sezgiler ve hisler tarafından yönlendiriliyorsunuz, ikiniz de hemcinsleriniz için derin bir duygu ve anlayış kuyusuna sahipsiniz. Kalbiniz her hareketinizi yönetir.

Balık asttır, alışık olmadığınız ama zevk almaya geleceğiniz bir şeydir. Balık şımartılmayı, beğenilmeyi ve beğenilmeyi sever ki bu sizin yapmaktan zevk aldığınız bir şeydir. İkiniz de içine kapanıksınız ve gecelerinizi içeride, romantik bir film izleyerek ve kanepede kucaklaşarak geçirmeyi tercih ediyorsunuz.

Bir şeye üzülürseniz, Balık partnerinizin ne olduğunu, genellikle sizden daha hızlı öğreneceğinden emin olun. Balık, sizin kadar sezgiyle yaşar ve her zaman birbirinizle tartışmaktan kaçınabileceksiniz. Neden aynı fikri paylaşan biriyle tartışmak isteyesin ki?

Tabii ki, Su burçları zaman zaman izolasyona ihtiyaç duymalarıyla ünlüdür. Öyleyse her gün ve geceyi birlikte geçirmeyi beklemeyin, ama yine de kim arada bir biraz yalnız zaman geçirmeyi takdir etmez ki?

Dürüst olmak gerekirse, ilişkinizde sorun yaşayacağınız şey büyük olasılıkla para olacaktır. Yengeçler parayı sağlıklı bir şekilde takdir ederler ve genellikle hem onu ​​elde etmede hem de yerinde kalmasını sağlamada iyidirler. İlham verici bir tablo, güzel bir suluboya resim, sanatsal ve zevkli her şey olsun, her şeye para harcamak isteyen partnerinizle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yani, eğer çantanızın iplerine sımsıkı sarılmazsanız, gerçekten de güzel şeylerle dolu bir eviniz olacak, ancak bu nedenle banka hesabınız da boşalacaktır.

Balık, diğer ortaklarınızın sizden hoşlanmadığı bir şey olan kıskançlığınızı takdir edecek. Bir Yengeç için kıskançlık, eşinize ne kadar çok sevginiz olduğunu gösterdiğiniz anlamına gelir. Balık, güvensiz ve bilinçli tarafa yönelebilir ve bu nedenle sevgi dolu doğanızı takdir edecektir.

Aman tanrım, ikiniz de duygu ve sezgi odaklı çok derin, duygusal dünyalarda yaşadığınız için seks hayatınız incelikli ve benzersiz, hassas ve duygusal olacak. Bu deneyimler sırasında daima partnerinizden sevginin yayıldığını hissedeceksiniz.

Yeterli zaman ve sabır verildiğinde, bu ilişki kolayca bir ömür boyu sürebilir. Yengeç ve Balık, birbiriniz için yaratılmışsınız gibi, genellikle ruh ikizi gibi görünür. Balıklarınızı bulduysanız, onunla kalmanızı öneririm!