Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Su… pek umut verici bir kombinasyon değil. Bununla birlikte hem Yay hem de Yengeç Jüpiter tarafından yönlendirilir ve bu nedenle ikiniz aslında uyumlu olabilirsiniz. Her şey partnerinize nasıl yaklaştığınıza ve ilişkinizde doğru macera ve duygu dengesini bulup bulamayacağınıza bağlıdır.

Sevgili Yay, cömert ve koruyucu bir ortaksınız. Güvensiz ve hassas bir Yengeç’in bir sevgilide tam olarak ihtiyaç duyduğu şey budur.

Bununla birlikte, bu kötü bir nitelik olabilir, çünkü ikiniz de bir sorununuz olduğunda birbirinize söylemekten çok korkabilirsiniz. Bunu eşinize zarar vermek istememek için bir koruma duygusuyla yapacaksınız. Yengeç, sizinle yaşadığı sorunları içe çevirecek ve karamsar, karanlık duygusal ruh hallerine girecek. (Yengeç’in ruh hali değişiklikleriyle ilgili yeterince sorunu var, hatta daha fazlası onu aşırıya kaçar!)

Su evde kalmak, rahatlık ve huzur içinde dinlenmek isteme eğilimindedir. Ateş dışarı çıkıp aktif olmayı, yeni insanlarla tanışmayı ve dünyanın tadını çıkarmayı tercih eder. Neyse ki, aynı zamanda değişken bir burçsunuz, yani Yengeç’inizin size gerçekten ihtiyacı olduğunda evde kalabilecek kadar esnek olacaksınız.

Ancak, çok fazla dışarı çıkmaya karar verirseniz, Yengeç günlerce üzülerek Yengeç’in meşhur karanlık ruh hallerinden birine atılabilir. Ortağınızın size neyin yanlış olduğunu söylemesini, olaydan haftalar, hatta aylar sonrasına kadar beklemeyin. Bununla başa çıkmak yorucu olabilir.

Yay ve Yengeç hem duygusal hem de duygusaldır, bu nedenle eşinizin size ne zaman üzüldüğünü anlayabilirsiniz. Her ne kadar… eşiniz size o kadar sık ​​kızacak ki, doğayı anlamanız ve korumanız gerilecek ve iyice gerilecek.

Partnerinizi seviyorsanız, bu ilişki baştan sona derin bir duygu akışıyla tutku ve sevgiyle dolu olabilir. Siz ikiniz olmak istemediyseniz, duygusal Yengeç’in ruh halleriyle uğraşırken kendinizi yorgun ve bitkin bulacaksınız.