Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu ilişki, iki Ateş’iniz her zaman birbirini farklı yönlere sürüklemeye çalışmak yerine iş birliği yapmayı öğrenirse uyumlu olabilir.

Yay, maceracı ruhuyla tanınır, karşılaştığı her köşeyi ve burukluğu keşfetme ihtiyacı. İlişkinizde sorun haline gelebilecek şey, sonunda, sefere kimin liderlik etmek istediği ve kimin takip etmek istediğidir.

Yay mutlaka baskın bir burç değildir, ancak bir yere gitmeye kararlıysanız, kimse sizi durduramaz. Küçük bir uzlaşma, ikinizin de eşinizin kutsamasıyla istediğinizi yapabilmenizi sağlayacaktır.

Yay, fiziksel dünyayı keşfetmenin yanı sıra, ara sıra zihne baskın yapmaktan da hoşlanır. Hiç merak etmeyin, birbiriniz hakkında her şeyi anlamaya çalışırken partnerinizle sohbet etmekten her zaman keyif alacaksınız.

Ve ikiniz de yoğun tutku sevginizi paylaşıyorsunuz. Sevişmeye hayatınızı nasıl yaşıyorsanız öyle davranacaksınız – birbirinizin bedenlerini ve ilgi alanlarını keşfedeceksiniz.

Tam olarak, çifte Yay ilişkisi kesinlikle bir olasılıktır, ancak ikinizin de liderliği nasıl paylaşacağınızı öğrenmeniz gerekecek ve bazen partnerinizin yolunun sizinkinden daha ilginç olduğunu görebilirsiniz!