Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava! Genellikle bu iki işaret birbiriyle uyumludur ve uzun süre birlikte kalmak istediğiniz bir partner bulmuş olabilirsiniz (Yay için çok nadirdir!)

Terazi romantik, senden daha duygusal ama aynı zamanda entelektüel, çekici ve tamamen önyargısız. Onun zarafetine ve inceliğine, güzel kişiliğine ve girişken niteliklerine aşık olacaksınız. İşte kendi kalbinin peşinden giden biri!

Dünyaya çıkmayı ve herkesle tanışmayı seviyorsunuz ve Terazi’niz hemen yanınızda olacak, sizinle buluşacak ve onları selamlayacak. Kasabada olmasanız bile (ki bu pek sık olmaz), birbirinizle her zaman ilginç, entelektüel ve her zaman teşvik edici sohbetler yapacaksınız.

Terazi, kendisinin de sahip olduğu çapkın doğanızı anlayacaktır. Siz özgürlüğe meyillisiniz ve Terazi sizi ne zaman bırakacağınızı ve ne zaman takdir edeceğiniz cazibesi ve zekasıyla sizi ne zaman geri getireceğinizi bilir.

İkiniz birlikte, dünyayı keşfederek ve insanlarıyla tanışarak, birbirinizin arkadaşlığından zevk alarak ve her zaman iyi vakit geçirerek hayatı kolayca dolu dolu yaşayabilirsiniz. Terazi’nin bulaşıcı duygusallığı, onun arkadaşlığından daha fazla keyif almanızı sağlayacak ve sizin maceracı ve cesur doğanızı sevecektir.