Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Oğlak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu uyumluluk mümkün mü? Ateş ve Toprak – asla karışmamış gibi görünen iki farklı unsur. Ancak, doğru olgunluk seviyesiyle bu kesinlikle bir olasılık!

Oğlak, dünyayı çok ciddiye alır ve sizin eksik olduğunuz ilişkiye özel bir pragmatizm getirir. Öte yandan, Oğlak burcunuza gerçekçi olmaktan çok iyimser olmanın değerini öğretirken bir zorlukla karşılaşacaksınız (Oh oğlum, zorluklar!). Bir Dünya burcu olan Oğlak, çok inatçıdır ve yoluna devam eder, bu yüzden bu biraz zaman alabilir.

Ama oğlak burcunuzu değişmeye ikna edebilirseniz, sonunda buna değer. Oğlaklar, bir kez güven kazanıldığında, aşklarının kolayca ve sık sık akmasına izin verirler ve çoğu zaman takdir edildiğini ve takdir edildiğini hissedeceksin.

Oğlak burcunuz, kabuğundan çıktıktan sonra en şaşırtıcı espri anlayışlarından birine sahiptir. Partnerinizle her zaman eğlendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hissedeceksiniz.

Karşılığında eşinize de çok şey sunabilirsiniz. Yay bir kaşiftir, her zaman hareket halindedir ve bulduğu her kuytu köşede maceraya atılır. Oğlak, kaşiflerin en isteklisi olmasa da sonunda onu bir maceraya sürükleyebildiğinizde şaşıracak ve mutlu olacak.

Keçi olabildiğince inatçı olabilse de özel Ateşiniz savunmasını eritmek ve ona hayatının sürüşünü vermek için yeterli olabilir.