Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Yay ve Kova uyumlu musunuz? Kesinlikle umut verici – Hava ve Ateş neredeyse her zaman birlikte mucizeler yaratır.

Kova’nızla ortak ilgi alanlarını ve hedefleri paylaşıyorsunuz, ikiniz arasında her zaman iletişim ve akıllı konuşma olacağını garanti ediyorsunuz. Siz sadece kendi kişisel bağımsızlığınızı korumak isterken, eşiniz tüm insan ırkını özgürleştirmeyi tercih etse de ikiniz de özgürlüğünüzü korumakla ilgileniyorsunuz. Bununla birlikte, onun geniş hedeflerini takdir edebileceksiniz. Onları kendin bile ilginç bulabilirsin!

Kova, sizi her zaman içine çekecek çapkın ve ilginç bir çekiciliğe sahip, temiz bir Hava esintisidir. İkiniz de iş birliğine ve işleri ilginç tutmaya inanıyorsunuz ve gelecekte çok fazla tartışma olmayacak. Eğer bir konuda fikir ayrılığına düşerseniz, Kova’nın Havası çekiciliği ve zekası ile kızgın Ateşinizi çok çabuk söndürür; partnerinize çok uzun süre kızgın kalamazsınız.

Kova gizlice istikrar için can atıyor ve sizin de teklif etmeniz gereken şey bu (çok değil, ama fırtınalı Hava burcu için yeterli). Birlikte, siz ikiniz ilginç bir çift olacaksınız. Ayrıca Kova’nıza iyi vakit geçirmeli ve arada bir rutininizi değiştirmelisiniz, yoksa her şeyin hep aynı olmasından sıkılabilir.

Seks hayatınız zihinsel, entelektüel düzeyde, ilginç bir meydan okumada olacaktır.

Bu ilişki kesinlikle denemeye değer. İkinizin de ortak ilgi alanları ve hedefleri var, aynı aktivitelerin çoğundan zevk alıyorsunuz ve ikiniz de özgürlüğünüze değer veriyorsunuz, asla uzun süre baskı altında kalmayacağınızı garanti ediyorsunuz. Şansını dene!