Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Ateş? İlişkinizin ateşi parlak bir şekilde yanabilir, belki biraz fazla parlak olabilir. Uyumluluk, birkaç bükülme dışında neredeyse orada.

Koç, her şeyden önce bir fatihtir. Hayatta kalmak için değişikliğe ihtiyaç duyan ve asla aynı noktada uzun süre kalmayan bir maceracı. Koç, yüksek enerjili, eylem odaklı ve bir lider olarak gelişiyor.

Sevgili Yay, Koç burcuna çekildiğinizi hissedeceksiniz. İşte size büyük maceranızda rehberlik edecek biri, özel seyahat tutkunuzu anlayan bir yol arkadaşı!

Ancak, ikiniz de kontrol konusunda pek iyi değilsiniz ve birleşik Ateşleriniz o kadar parlak yanabilir ki sönerler!

İkiniz de kendiliğindensiniz; dışa dönüksün hem başkalarının arkadaşlığından hem de birbirinizden keyif alırsınız. Ortaklığınız, eğer devam edebilir ve çalkantılı enerjilerinize dayanabilirse, her zaman heyecan verici ve macera dolu olacaktır; özel tutkunuzla dolu.

İlişkinizle ilgili en büyük sorun özgürlüğü seven yollarınız olacak. Koç lider olmaktan, dünyanızın merkezi olmaktan hoşlanır. Koç, zaman zaman dikkatinizi ve hayranlığınızı talep edecek ve bu sizi korkutabilir, eşiniz için özgürlüğünden vazgeçiyormuş gibi görünebilir.

Eşinize bağımsızlığınızın önemini açıklayabilirseniz… belki. Ancak Koç inatçı ve inatçıdır ve genellikle bir tartışmada “haklı” olma ihtiyacı hisseder. Koç’unuzu değişmeye ikna etmeye çalışmak, ellerinizi yanmadan ateşe sokmaya çalışmak gibidir.

Siz ve eşiniz uzlaşmaya varırsanız, bu ilişki harika olabilir.