Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava? Bir Ateşi devam ettirmek için taze bir rüzgardan daha iyi ne olabilir? Bir İkizlerden Havayı yakalamayı başardıysanız, devam etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Bir Hava burcu olan İkizler, çekici bulacağınız pek çok özelliğe sahiptir. İkizler canlı, coşkulu, iyimser, her zaman ilginç ve entelektüel sohbetlerle dolu- sizin için çok teşvik edici.

Ayrıca, bir İkizler partneri ile sonunda özgürlüğe sizin kadar değer veren birini buldunuz! İşte evde kapalı kalmak yerine bağlılığa karşı ihtiyatlılığınızı, seyahat ve macera ihtiyacınızı tamamen anlayan biri. Ve gerçekten, İkizleriniz, siz keşfederken ve girişimci projelere başlarken genellikle yanınızda olacaktır.

İkiniz de çok bağlı veya sadık olmaktan endişe duymuyorsunuz (okuyun: bağlı, bu özgürlüğü bu kadar çok sevmenin bir yan etkisi) ama ikiniz de birbirinize güveniyorsunuz, bu yüzden çok fazla sorun olmayacak.

Eşinizden gelen birkaç sıkıntı veya rahatsız edici davranış görürseniz, içinize bakın. Sıklıkla başka birinin yaptığı can sıkıcı bir durumdur, genellikle kendiniz yaparsınız. Sorunu kendi içinizde çözebilirseniz, çoğu zaman sevdiklerinizde de çözülür.

Hava işaretleri daha rasyonel ve mantıklı olma eğilimindedir ve eşinize hayatın diğer tarafını- duyguların ve hislerin tarafını göstermeniz gerekecektir. İkizler ayrıca, istediğinizden daha az manevi olan alaycı bir işarettir. Ancak ikinizden gelen entelektüel kapasite bunu fazlasıyla telafi edecek. İkizler ile herhangi bir konu hakkında, hassas konuların etrafında sessizce dolaşmak zorunda kalmadan konuşabilirsiniz. İkizler bilgi toplamaktan hoşlanır.

Birlikte, ikiniz dünyada bir yol oluşturabilir, arkadaş edinebilir ve birbirinizle zaman geçirebilirsiniz. Yol boyunca birkaç engel ve komplikasyonun üstesinden gelmeyi başarırsanız, bu yalnızca sevginizi daha da güçlendirebilir!