Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Boğa Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Toprak? Bu ya hep ya hiç kombinasyonlarından biri. Ya çok uyumlu, mutluluk ve hayranlık dolu bir ilişki içindesinizdir ya da yanan bir kerpiç ev gibi yıkılıp gidecektir.

İlişkinin başlangıcında bariz olan birkaç tuhaflık var. Boğa, evin rahatlığından hoşlanır, materyalisttir ve yavaş tempolu bir yaşamdan hoşlanır. Öte yandan, riskler sizi heyecanlandırıyor ve macera sizi heyecanlandırıyor. Sen heyecan istiyorsun, partnerin rahatlık istiyor.

Bununla birlikte, Yay ve Boğa, sadık olma konusunda mükemmeldir. Bir sonraki maceraya atılırken Boğa’nızdan gelen bir güvensizlik olmayacak. Bu ilişki sadece ikiniz için gerçekten başarılı olacak, çoğu zaman uzun mesafeli olmasına aldırmayın.

İkinizin de birbirinizden memnun olması için sadece bir parça değişime ihtiyacınız olacak. Boğanız arada bir kalkıp sizinle hareket etmek zorunda kalacak ve karşılığında ne zaman yeterli olduğunu fark etmeniz ve eşinize eve gelmeniz gerekecek.

İkiniz de birbirinize olan sevginiz konusunda çok tutkulusunuz ve bu, Yay’ın evde olduğu o özel zamanlarda ortaya çıkacak. Birbirinize olan bağlılığınız ve sevginiz özellikle sevişirken ortaya çıkacaktır. Boğa, Ateşinizin ocağı olacak, tutkunuzun için yanan ve parıldayan.

Eğer ikiniz de bazı noktalardan vazgeçebilirseniz – Boğa evden çıkıyor, eve ne zaman geleceğinizi biliyorsunuz – o zaman bu ilişki işe yarayabilir. Bununla birlikte, Dünya işaretleri çok inatçı olma eğilimindedir, bu nedenle bu ilişki tamamen farklı bir yöne gidebilir. Yani eve gelirsin ya da daha az maceracı bir ortak için ayrılır.