Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Su… ikinizin Uyumu sorgulanması gereken bir şey. Ateş genellikle Suyu kurutur ve bu olmazsa Su, Ateşin üzerine taşarak alevlerinizi söndürür.

Balık, kendini feda etmek için özel bir kapasiteye sahiptir ve size karşı gerçek bir sevgi hissediyorsa, sizinle bir ilişki içinde kalmak için çok şey yapacaktır. Balık da doğası gereği tabidir ve bu ilişkide kendinizi her zaman lider konumda bulacaksınız, ki bu sizin için iyi olacaktır.

Balıklarınızın gizemliliği ve şefkatinden, etrafındaki herkese yardım etme ihtiyacından ve bunu yapabilme yeteneğinden etkilenebilirsiniz. Ancak, ikinizin farklı olduğu birçok yol var… Balık evde kalmak istiyor ve hayal kurmayı tercih ediyor- tercih ettiğiniz gibi fiziksel yollar yerine zihinsel yolları keşfetmeyi. Balık duygusal ve duygusaldır, hakkında pek bir şey bilmediğiniz bir şeydir. O sezgiyle yaşıyor ve siz mantıkla yönetmeyi tercih ediyorsunuz, bu da aranızda bazı sorunlar yaratabilir.

Bununla birlikte, söylediğim gibi, Balık burcunuz her zaman eşinin iyiliği için kendi değerlerini feda etmeye isteklidir, bu nedenle onu kanepeden kalkıp sizinle bir maceraya atılmaya ikna edebilirsiniz… ve hatta eğlenebilir bile.!

Sizin için her şeyi yapmaya istekli bir partneriniz olduğu için, seks hayatınız ilk başta alışılmışın dışında olacak. Bu bir süre sonra sıkıcı gelebilir; neden kendi kendine düşünemiyor, bir değişiklik için yeni ve ilginç bir şey yapamıyor?

Bu ilişki birkaç ay sonra aradığınız şey olmayabilir. Balık, tipik bir Yay’ın beğenisine göre yeterince hareketsiz, eylem odaklı değil. Tabii ki, ikiniz gerçekten aşıksanız, her şey mümkündür… bu yüzden ona bir şans vermek isteyebilirsiniz!