Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Ateş! Aslan gururlu Aslan, bu ilişkide onun Aslanı olacaksın!

Uyumunuz, paylaşılan sanatsal yeteneklerinizden gelir. Aslan, her zaman dışarı çıkmaya ve dünyanın tadını çıkarmaya hazır, teatral ve dramatik bir ortaktır. Yay’ın özel bir tutkusu ve macera sevgisi var ve siz ikiniz birlikte hareketli ve canlı bir çift olacaksınız. Enerjiniz her zaman birbirinizden gelecek.

Aslan ilgi odağı olmaktan hoşlanır ve özellikle liderlik pozisyonunda olması gerekir. Bunu özgürlük ihtiyacınızla çelişiyor bulabilirsiniz, ancak Aslan’ın otoritede olması ihtiyacına rağmen, her zaman Aslanınızı istediğiniz şeyi yapmanıza izin vermesi için cezbetmenin bir yolunu bulacaksınız.

Tabii ki, eğer isterse, ilgi odağı olmasına izin vereceksiniz. İnsanlara hak ettikleri hayranlığı ve hayranlığı vermekten zevk alıyorsunuz ve Aslanınız bunun çoğunu hak ediyor. Aslanlar cömert bir kalbe ve genel olarak insan sevgisine sahiptir, Yay burcunun takdir ettiği bir şeydir.

Aslanın hayata ve tiyatroya olan tutkusu özellikle sevişirken ortaya çıkıyor. Aslan, sizi ne kadar çok sevdiğini iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak ve her zaman duygusal hediyeler getireceğinden ve sizi özel tarihlere götüreceğinden emin olacaktır. Aslan kur yapmada çok iyidir.

Bir Yay ve Aslan birlikte çok şey yapabilir. Bir iş kurabilir veya ayrı ayrı çalışabilir ve dünyayı keşfederek ve dostluklar kurarak geçen uzun bir hafta sonundan sonra geri dönmek için uyumlu ve huzurlu bir ev inşa edebilirsiniz. Bu ilişkide asla enerji ve hareketten mahrum kalmayacaksınız.