Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Yay ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Yay ve Akrep uyumu … Ateş ve Su… ikiniz de derinden tutkulusunuz, ancak Akrep’in sahiplenme ve kıskançlık eğilimi, keşfetmeyi ve evden çıkmayı sevenler için tatsız olabilir.

Bu ilişki, ikinizin de hayata bakışınızı değiştirmenizi gerektirecek. Akrep, hayatı daha yavaş alarak kendi evinin rahatlığında kalmayı tercih eder. Yay, hayatı daha hızlı alır, aksiyon dolu günler ister ve değişimden hoşlanır, Akrep’in gözlerini devirip görmezden geldiği bir şey.

Akrep’in özenle hazırlanmış kabuğunu açıp nelerden hoşlandığını anlayabilirseniz, onu bu tür şeylere davet etmeye ve dışarı çıkmayı sevdirmeye çalışın. Ancak, bu ters teperse, onu genellikle kabuğuna çekilirken bulacaksınız ve onu tekrar dışarı çekmeye çalışmak daha da sinir bozucu olacaktır.

Aranızdaki büyük bir çekişme noktası, Yay burcunun mutlak özgürlük sevgisidir. Akrep, doğuştan kıskanç bir burçtur ve sahiplenici olmanın sevgisini göstermek olduğuna inanır. Bu nedenle, çoğu zaman dışarı çıkmanızı, onunla kalmanızı ve onun yanında olmanızı asla istemez. Ayrıca, Akrepler ilişkileri uzun vadeli düşünmeye meyillidir ve neredeyse her zaman evlilikle sonuçlanmasını isterler. Yaylar uzun süre tutulmaya dayanamazlar (özel bir seyahat tutkusu vardır) ve partnerinizde sahiplenmeyi sevecen bir nitelik bulacağınızdan şüpheliyim.

En azından seks hayatın harika olacak. Yay ve Akrep, masaya kendi özel tutku türlerini getirir ve bunu birlikte karıştırmak genellikle birlikte harika bir zaman geçirmenizi sağlar. Ancak Akrep, sevişmeyi sizin deneyimlediğinizden tamamen farklı bir düzeyde görme eğilimindedir ve “yeterince ciddiye almadığınız” için hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bu nedenle, birbiriniz için iyi bir eş misiniz? İlişkide çok uzun süre kalacağınızı sanmıyorum, ancak bir Akrep bir kez bir partneri ele geçirdiğinde, ondan kurtulmak genellikle zordur. Sana şans diliyorum.