Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Su – bir ilişki için en iyi seçim olmadığını söyleyebilirim. Yengeç o kadar huysuz ve duygusaldır ki bazen çığlık atmak ve her şeyden vazgeçmek isteyeceksiniz.

Yengeciniz okyanus gibidir- o kadar derin ve karmaşıktır ki bazen dalgaların arasında kaybolursunuz. Çok derine inersen kendini toparlaman zor olur ve Yengeç duygularıyla o kadar karışır ki zaten bu konuda bir yardımı olmaz.

Terazi’nin sevdiği bir şey değişimdir ve Yengeç bunda eksik değildir. Bununla birlikte, Yengeç’inizde en sık değişen şey, başa çıkmak için en ideal durum değil, onun ruh hali olacaktır. Partnerinizi üzdüyseniz, bunu olaydan aylar sonra duyduğunuzdan emin olun. Yengeçler asla unutmazlar ve nadiren affederler. Ve bir sonraki kişi kadar duygusallıktan zevk alırken, Yengeçler sizin için bile fazla duygusaldır. Ve aşırı dramatik bahsettim mi? Evden çıkıp bir partiye gitmeye karar verirseniz, eve geldiğinizde tiyatroyu bekleyin. Geleceklerini biliyorsun, söyleyemeyeceğin tek şey ne zaman geleceği. Günler, haftalar, aylar sonra mı? Yengeçler, açıkçası, duygularının çok fazla birikmesine izin verirler.

Yengeç “ev” fikrinden hoşlanır. Bu, evde kalmak, evle ilgilenmek ve her şeyin düzenli ve temiz olduğundan emin olmak anlamına gelir. Yönettiğiniz yoğun bir sosyal programla, genellikle biraz fazla dağınık ve düzensizsiniz, Yengeç dağınıklığınız için sizi suçlayabilir. Yengeçler de ailelerine bağlı olma eğilimindedir, bu nedenle ilişkiniz sırasında birçok farklı teyze ve amcayla tanışmaya hazır olun.

Terazi, hayatın terazisine ve düz çizgileri tercih eden analitik bir zihne sahiptir, ancak diplomasiye yönelirsiniz (bir Yengeç ile uğraşırken elbette tüm diplomatik becerilerinize ihtiyacınız olacaktır.) Yengeç genellikle tüm karmaşık ve çelişkili şeylerle karıştırılır. Duygularını kendi içinde yaşıyordu ve yüzüne tokat atsa düz bir çizgi bilemezdi. Bu, çoğu zaman sorunun ne olduğunu ve hatta ne hakkında tartıştığınızı bile bilmediğiniz talihsiz tartışmalara yol açacaktır.

Ancak, tüm bu karmaşanın bir yukarı tarafı! Yengeçler para kazanmayı severler ve bunu nasıl kurtaracaklarını tam olarak bilirler, böylece telefon faturanız ödenir! Ancak, aynı zamanda çok pratik ve aynı zamanda sahiplenicidirler. Yengecinizin kıskançlığı, birine flörtüz bir hamle yapmadan önce iki kez düşünmenizi sağlayacaktır. Partnerinizle birlikte kalabilmek için kendinizi yumuşatmanız gerekecek.

Terazi ve Yengeç Uyumu kasvetli bir önermedir. Elbette, Yengeç sizinle saatlerce oturup konuşabilir, sonuçta iletişimi seviyorsunuz, ancak zamanın yarısında ne demeye çalıştığını kendisi bile bilmiyor. Bu ilişki hayatınıza çok fazla gereksiz stres getirecektir.