Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Ateş, yıldızlar bu kombinasyona gülümsüyor. Yay sizin için zor bir av olabilir, ancak bir kez onu ele geçirdiğinizde, onun dikkatini çekmek için verdiğiniz karardan veya tüm çabalardan asla pişman olmayacaksınız.

Yay, her zaman bir sonraki heyecan verici macerayı bulmaya çalışan bir kaşiftir. İkiniz de sosyalleşmeyi seviyorsunuz ve geceyi, hatta her gece partilere, dansa, yemeğe, arkadaşlarınızla oyun oynayarak geçirebilirsiniz. Terazi, Yay burcunuzun çıldıracağı bir tür rafine zarafete sahiptir ve onu yakalamanızı kolaylaştırabilir.

Yay, gelecek için fikirler ve planlarla dolu, her zaman hareket halinde olan vahşi bir maceracıdır. Ayak uydurmanız ve onun coşkusuna uymanız gerekecek, yoksa korkarım “kendisine daha çok benzeyen” birini bulabilir.

Yay aynı zamanda bir özgürlük aşığıdır. Ona biraz boşluk bırakmanız ve 7/24 yanınızda kalmaya zorlanmadığını bildiğinden emin olmanız gerekecek. Bu davranış sonunda karşılığını verecektir- Yay çok güvenilir ve onu bir kez kazandığınızda tapıyor. Bu ilişkide hiçbir inanç ve samimiyet eksikliği yaşamazsınız.

Yay burcunun incelikle ilgili bir sorunu var. Partnerinizle tartışırsanız, duygularınızı ne kadar incitse de size her zaman %100 gerçeği söyleyeceğini unutmayın. Bunun artı tarafının size asla ve asla yalan söylemeyecek olduğunu unutmayın, bu yüzden onun gerçek düşüncelerini ve duygularını sizden saklaması konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

Yay, her şeyden önce dürüstlüğe, bağımsızlığa ve özgürlüğe değer verir, ki bu Terazi’nin aklında tam olarak bu değildir. Terazi, sonunda evliliğe dönüşecek uzun vadeli ilişkiler isteme eğilimindedir ve Yay, bu kelime ona ciddi bir şekilde konuşulursa utangaç olacaktır. Partnerinize karşı sabırlı olmanız ve beklemeniz gerekir, çünkü eğer dürüstçe sizinle birlikte olmak isterse, sonunda her zaman size geri dönecektir.

En azından Yay burcu nasıl sevişeceğini bilir. Seks hayatınız her zaman yaratıcı ve yaratıcı olacak ve hepsinden önemlisi son derece keyifli olacak.

Peki, sonunda, bu ilişki buna değer mi? Terazi ve Yay Uyumu yüksektir. Terazi çok sabırlı değildir, ancak sahip olduğunuz her şeyi kullanırsanız ve eşinize karşı heyecanlı ve açık kalırsanız, sonunda onu yakalayabilir ve birlikte sevgi dolu, her zaman ilginç bir hayat yaşayabilirsiniz.