Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Hava, siz aynı ağacın tohumlarısınız. Terazi ve Terazi Uyumu her iki şekilde de görülebilir – bu yüksektir, ancak bu tür bir ilişkide can sıkıntısı veya tartışma potansiyeli vardır.

Partnerinizde kendinizi göreceksiniz. Bu, tüm kötülerin iyilerle birlikte olduğu anlamına gelir ve kötü, bazen iyiden daha ağır basabilir gibi görünebilir. Terazi doğal olarak tembeldir, aktif bir sosyal hayatın tadını çıkarır, ancak partilerden sonra veya bulaşıkları temizleme konusunda endişelenmez. Çifte akşam yemeği randevusuna gitmeyi, sonra evde yemeyi ve daha sonra yıkanmayı tercih edersin. Partnerinizin kusurlarından dolayı kendinizi hüsrana uğratmaya başlayabilirsiniz, ancak onunla aynı kusurlara sahip olduğunuzu ve o da sizin düşündüğünüzü düşünüyor olabileceğini unutmayın.

Liderin kim olduğu konusunda da çelişkiye düşeceksiniz. Teraziler diplomatiktir ancak üstte olmayı, hayatlarının fiziksel yönlerini organize etmeyi ve yapılandırmayı tercih ederler. Aynı zamanda iletişim konusunda da mükemmel olduğunuz için, eşinizle oturup ev işleri vererek ve nereye gitmek istediğiniz konusunda uzlaşmaya vararak bazı şeyleri konuşmak iyi olacaktır- ne zaman seçim yapabileceğiniz çok fazla ev partisi olabilir. Biraz ezici görünüyor!

Bir tartışma sırasında gerçeği söylemek için fazla hevesli değilsiniz. Taktik olmayı ve her iki taraf da sinirlenmeden sona ermesini tercih edersiniz. Bu, ikiniz arasında bazı yanlış iletişimlere yol açabilir (konuşmayı sevseniz bile, söylediklerinizin her zaman mantıklı olacağı anlamına gelmez.) Partnerinize daha fazla açılmaya çalışın, bilirsiniz, o da sizinle aynı zorlukları yaşıyor. Vardır.

Terazi evliliğin işaretidir ve iki Terazi bir araya geldiğinde ikisinin de düşündüğü şey bu olabilir. Geleceğinizin nasıl olmasını istediğiniz konusunda birbirinize karşı dürüst olmayı unutmayın ve bu tam olarak alacağınız şey olabilir!

Bu ortaklık işe yarayacak ama hayattaki her şey gibi işe yarayacak. Sakinliğinizi korumayı, kendinizi tam olarak açıklamayı ve gerçek duygularınızı partnerinizden saklamaya çalışmayın ve her zaman bir partide eğlenmeyi unutmayın.