Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Oğlak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Yeterince sabrınız yoksa bu ilişki yürümez. Oğlak, değişimden nefret eden- kesinlikle bir Dünya burcu olan- istikrarı seven bir çalışkandır; Terazi ise dışarı çıkıp eğlenmeyi sever ve bir Hava burcunun anahtarı olan arada bir onu renklendirmeyi sever. Terazi ve Oğlak uyumu düşüktür.

Bu inatçı Keçi ile başa çıkmak için tüm Terazi diplomasisine ve inceliğine ihtiyacın olacak. Oğlaklar, şehirde bir gece geçirmek için dışarı çıkmaktansa ofiste geç kalmak için daha sıktır, bu da sizi sık sık partnerinizin işleri bu kadar ciddiye almayı bırakmasını ve arada bir yemek yemeye götürmesini dilemenize neden olur. Bazen onun yanında telefonda çok konuşursanız, size zaman kaybettirici ya da sorumsuz diyebilir. Ama kim bir telefon görüşmesine karşı koyabilir?

Oğlak, para konusunda çok iyidir, çok takdir edeceğiniz bir şeydir. Oğlak burcunun her şeyi senden çok daha ciddiye aldığı, inatçı ve değişime karşı dirençli olduğu gerçeğiyle baş edebilirsen, her zaman zengin bir hayat yaşayacaksın. Ayrıca yakın zamanda partnerinizle akşam yemeğine veya partilere gitmeyeceksiniz. Oğlak, sevgili Terazi’nin aksine evde kalmayı ve sakin bir yaşam tarzı yaşamayı tercih eder.

Cinsel olarak liderlik edeceksin. Oğlak, sevişirken memnun etmeye heveslidir ve bu alanda sizi mutlu etmek için çok şey yapacaktır.

Bu ilişki, Terazi Oğlak’ın savunmasını aşabilirse işe yarayacaktır. Oğlak doğal olarak inatçı olacak ve hayatında değişiklik yapmayı reddedecek ve Oğlak’ı kabuğundan çıkarmak ve ona ikinizin de iyi bir şekilde yaşayabileceğinizi göstermek için elinizden gelenin en iyisini yapmak ve diplomasi ve inceliklerinizi en üst düzeyde kullanmak zorunda kalacaksınız. Arkadaşlarla vakit geçirmek, sosyalleşmek ve mutlu olmak. Aynı şekilde, Oğlak size hırslı ve çalışkan olmanın ne kadar akıllı olduğunu gösterecektir. Yani, baştan sona tüm can sıkıntısıyla başa çıkabilirseniz.