Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Çifte hava, güzel bir ilişki ve garantili güzel zamanlar için birbirine karışan iki canlandırıcı rüzgar. Terazi ve Kova uyumu çok yüksektir.
İlişkiniz iletişim ve felsefi tartışmalar üzerine kurulu. Birbirinizle, arkadaşlarınızla çifte randevuda veya tamamen yabancılarla bir barda saatlerce konuşma yeteneğine sahipsiniz. Hava işaretleri mükemmel iletişim etrafında inşa edilmiştir.
Sevgili Terazi, Kova’nın senin kadar esnek olmadığını unutma. Ve kaderinizde sevgili olmasanız bile, yine de mükemmel bir arkadaşlığınız olacak.

Kova’nın katılığının yanı sıra değişime ve özgürlüğe karşı bir sevgisi vardır. Yerleşebileceğin bir eş arıyorsun… Kova onunla hiçbir şey yapmak istemiyor. Bu ilişki konusunda ciddiyseniz, Kova’nıza çok zaman ve alan vermeniz ve onu çok uzun bir tasma üzerinde tutmanız gerekecektir. Ayrıca, Kova’nın ara sıra flört etmekten hoşlandığını, ciddi bir şey olmayacağını, ancak kıskançlığı takdir etmeyeceğini unutmayın.

Kova cinsel açıdan yaratıcı, yaratıcı bir dâhidir. Bunu kazanmak istediği bir oyun olarak görüyor ve her şeyi baharatlı tutmak için sık sık tarzını değiştiriyor. Bazen ruh halin seni götürdüğünde yatak odasına bile ulaşamazsın.

İkinizin de yaşayacağı bir diğer sorun, sağduyu eksikliğiniz ve güçlü bir ekonomik altyapınız. Yenileyici bir kaynak gibi ikiniz de boşa para harcayacaksınız. Ayrıca, eviniz tam bir karmaşa olacak çünkü ikinizin de ev işi için vakti yok- bir sonraki akşam yemeği partisi veya şehirdeki gece için programlarınız her zaman dolu.

Bu mükemmel bir ilişki olurdu, ancak biraz ince ayar yapılması gerekiyor. Ekonominizi geliştirin ve ne zaman iş bulacağınızı öğrenin, ayrıca bir tartışmayı bırakın ve mutluluk sizin olabilir.