Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Su! Balıklarınızın moralini yükselteceksiniz, ancak eşinizin Suyu tarafından boğulmaktan sakının. Terazi ve Balık uyumu böyledir.

Balıklar her şeyden önce gizemlidir. Bu nitelik sizi cezbedecek ve büyüleyecek, özellikle de istedikleri zaman çekici ve çapkın olma yetenekleri. Bununla birlikte, gizemlilik geri tepebilir ve tamamen sinir bozucu bir şey olabilir. Bir Balık’a, özellikle sezgileri, duyguları veya hisleri içeren bir soru sorduğunuzda, Balık omuzlarını silkmeye ve uygun bir cevap veremeden yoluna devam etmeye eğilimli olacaktır.

Balıklar çelişkilidir ve sık sık depresyona girer. Siz arkadaşlarınızla sosyalleşmek için can atarken, bu yolu seçerseniz Balık kendini suçlayacak ve onu terk ettiğinizi düşünecektir. Bu, partnerinizi sürekli olarak övmeniz ve yükseltmeniz, onu cesaretlendirmeniz ve onu sevdiğinizi bilmesini sağlamanız gerektiği anlamına gelir.

Balık da oldukça hassastır. Onu üzmemek için tüm inceliğine ve diplomasiye ihtiyacın olacak ve o zaman bile tek bir yanlış şeyi söylemek onu tamamen mahvedebilir. Ve onu üzerseniz, genellikle kurbanı oynayacak ve neyin yanlış olduğunu bilemeyecek, sizinle konuşmak yerine somurtmayı ve huysuz olmayı seçecektir. Ona zaman ver, hazır olduğunda açılacaktır.

Ancak, hepsi kötü değil. Balıklar gizemli oldukları kadar büyüleyicidirler ve hakkında konuşabileceğiniz çok şeyiniz olacak. Meraklı ve yaratıcıdırlar ve onlara sahip olduğunuz heyecan verici yeni bir fikirden veya gazetede okuduğunuz bir şeyden bahsettiğinizde sizi dinlerler. Ayrıca o kadar tembeller ki, ilişkide baskın taraf olmanıza izin vermekten çekinmiyorlar, bu da sizin içinizdeki lidere çok yakışacak.

Bu ilişki çok iyi başlayabilir, ancak kuru ve tatsız bir şekilde bitecektir. Balık, birçok yönden sizden farklıdır- ruh hali değişir, zaman zaman hareketsiz ve tembeldir ve kötü bir ruh halindeyken sosyal değildir. Sen gece dışarı çıkıp dans etmek istiyorsun, o evde bir film ya da kitapla kanepede sessiz bir gece geçirmek istiyor.