Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Terazi ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Su. Terazi ve Akrep Uyumu biraz çalışmadan çok düşüktür. Bu ilişki yürümeyecek.

Terazi, Zodyak’taki diğer bazı burçlar kadar özgürlüğü seven biri olmasa da (Sana bakıyorum, Koç), kendinizi kapana kısılmış hissedeceksiniz ve neredeyse sürekli olarak Akrebinizde neyin yanlış olduğu konusunda endişeleneceksiniz. Diğer hafta. Akrepler huysuz ve sahiplenicidir, takıntılı ve hepsinden öte, kendilerinin anlayamayacakları ve hayal kırıklığına uğrayacakları çok karmaşık duygular içerirler.

Akrep her şeyden önce anlaşılmak ister. Bu da aynı şekilde, siz bir iletişimcisiniz ve insanlarla nasıl konuşacağınızı ve dinleyeceğinizi biliyorsunuz, böylece oturup partnerinizin duygusal sorunlarını konuşabilirsiniz. Bununla birlikte, bazen kendini izole edecek ve neyin yanlış olabileceğini düşünene kadar sizinle konuşmayı reddedecektir. Özellikle bir sonraki akşam yemeği partisine veya arkadaşlarınızla bir geziye gitmeyi tercih ettiğiniz için, bununla başa çıkmak can sıkıcı ve sinir bozucu olabilir.

Ve ah oğlum, arkadaşlarınızla dışarı çıkarsanız, Akrebinizin kıskanmasını bekleyin ve şüphesiz bir partiden gece geç saatlerde eve geldiğinizde onunla Konuşmasını bekleyin.

İlişkinizde bazı iyi şeyler var. Eğer Akrebiniz size gerçekten âşıksa, kendisine hayran olunmasını, kendisine bakılmasını, hayran olunmasını ve hayran olunmasını bekleyin. Akreplerin biraz saplantılı olduğu bilinir ve bu, size karşı gösterdiği dikkatli ilgiyi gösterecektir. Yatakta da kimse bir Akrepten daha iyi değildir. Yoğunluğu ve hayranlığı yatak odasında parlayacak.

Bu ilişki çok zordur ve dürüst olmak gerekirse, olumsuzlar olumlulara galip gelecektir. Akrep’in sürekli değişen ruh hali ile başa çıkmak için sonsuz sabrınız varsa, belki ama bundan şüpheliyim sevgili Terazi…