Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve su. Oğlak ve Yengeç ya tamamen uyumlu olabilir ya da hiç uyumlu olmayabilir. Yengeç Suyu için kolayca bir koleksiyoncuya dönüşebilir, onu yakalayabilir ve bırakmazsınız. Ancak bazı durumlarda bu kararınızdan pişman olabilirsiniz sevgili Oğlak.

Hırslı ve titiz bir sosyal tırmanıcısınız, sonunda bir lider olacağınız umuduyla işinizde her zaman mükemmelsiniz. Yapıyı, organizasyonu seviyorsunuz ve birçok sorumluluk üstlenmekten keyif alıyorsunuz. Üretken bir pragmatistsiniz. Ayaklarınız yere sağlam basıyor ve daha ideal bir ortam için ne zaman hamle yapacağınızı ve ne zaman bekleyeceğinizi bilerek hayatınız için dikkatli bir planınız var.

Şimdi, Yengeç partnerinizin nasıl olacağını incelemek için bir dakikanızı ayıralım. Yengeç eve sıkıca yerleşmiştir, ev işlerinden zevk alır ve bakacak bir aile özlemi içindedir. Yengeç çalışkandır ve siz evdeyken sizinle, çalışırken de evinizle ilgilenir. Yengeç, misafirperver ve sıcak bir evin önemini anlıyor.

Ah, işte sorunlar. Yengeç ruh hali değişimlerine eğilimlidir. İşyerinde zaten yeterince zaman geçiriyorsunuz ve eşiniz onun “ruh halinden birine girdiğinde, orada daha da fazla zaman geçirmeyi deneyebilirsiniz. Bu sadece sorunları şiddetlendirecektir. Yengeç, evde daha sade ve basit olmanızı istiyor. Zaten çalışmaktan neden bu kadar zevk aldığınızı anlayamaz ve anlamak istemez ve otomatik olarak bunun kendi hatası olduğunu varsayacaktır. Onu nasıl sakinleştireceğinizi bilmiyorsanız, çok üzülebilir ve zorlanabilir.

Öte yandan, eşinizin ortak evinize çok takıntılı olduğunu, çok fazla içeride kaldığını, güneşe çıkmadığını veya sosyalleşmediğini düşüneceksiniz.

Yengeç çok fazla duyguya sahiptir, bazen çok fazla düşünebilirsiniz. Sana soğuk ve hesaplı, ondan çok kopuk diyecek. Aslında, Oğlak burcunun paylaşacağı çok fazla duygu vardır, eğer sadece Yengeç, ayrılmış görünümünüz aracılığıyla yüzeyi çizebilirse.

Para kazanmakta iyisiniz ve Yengeç bunu makul bir şekilde harcamakta ve faturaları ve ev masraflarını halletmek konusunda çok iyi. Bu şekilde, siz ikiniz iyi bir eşsiniz, çünkü parayı getireceksiniz ve Yengeç paranın kalmasını ve büyümesini sağlayarak güvenli ve zengin bir yaşam tarzına yol açacaktır.

Yengeç sevişirken duygusallık ve derin, derin duygular ister. Oğlak bir süre sonra bunu yorucu bulabilir, kulağına fısıldamak için her zaman yeni ve orijinal şeyler ya da deneyeceği yeni pozisyonlar düşünmek zorunda kalabilir. İyi şanslar, sevgili Oğlak.

Duygusal farklılıklarınızın üstesinden gelebilirseniz, birlikte başarılı bir aile kurabilirsiniz. Yengeç’inize açılmayı ve duygusal yönünüzü göstermeyi öğrenmeniz ve ayrıca takdirinizi göstermek için arada bir işten eve erken gelmeniz gerekecek.