Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve Ateş. Oğlak ve Yay hiç uyumlu değiller ve önünüzde zorlu bir ilişki olacak.

Yay, kaygısız bir iyimser, arkadaş canlısı ve neşeli, her zaman bir maceraya hazır. Siz tam tersisiniz, para biriktirmeyi bilen bazen katı bir gerçekçisiniz. Karamsarlığınız için kınanacaksınız ve Yay burcunuza sorumsuz ve hiçbir şeyi ciddiye alamayan diyebilirsiniz.

Yay çok fiziksel ve aktif bir insandır, Oğlak ise işleri daha yavaş almayı ve yapmadan önce eylemleri düşünmeyi sever. Partneriniz sizi acele etmeye çalışırsa, sevdiğinizden biraz daha sakar olabilirsiniz, bu da aptal ve direkt Yay burcunuz tarafından gülmenize neden olabilir.

Doğası gereği diplomatik davranarak ve ne zaman sessiz kalacağınızı ve insanları öfkelendirmediğinizi bilerek yüksek yola çıkıyorsunuz. Yay burcu, doğrudan olmaktan neredeyse zevk alır, iç Ateşi sizin öfkenizde dans eder ve kötü olmayı umursamaz çünkü bu gerçektir ve gerçek her zaman doğrudur.

Ancak, onunla her zaman konuşabileceksiniz. Yay, esprili ve filozoftur, en iyileriyle tartışabilir. Elbette, kendinizi genellikle yelpazenin karşıt uçlarında, her zaman argümanın farklı noktalarını tartışırken bulacaksınız. Ama hey, en azından ne zaman olursa olsun sana entelektüel egzersiz yapacak.

Aşk hayatınız ilk başlarda muhteşem olacak. Yay çok aktiftir ve genellikle bundan güzel ve hoşlanmış bedenlere sahiptirler. Sadece kendinizi en rahat hissettiğinizde ortaya çıkan bir yaratıcılık duygunuz var ve Yay bunu takdir edecek.

Sonunda Oğlak ve Yay’dan oluşan bir ilişki başarılı olduğu kadar başarısız olur. Yay burcunun kaprisliliğine ve sorunlara doğrudan sinir bozucu yaklaşımına dayanabilirseniz, her şeyden kurtulabilirsiniz!