Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve Hava, ne tuhaf bir karışım! Oğlak ve Terazi Uyumu bazen daha çok bir rekabet gibi görünebilir.

İkiniz de çok meşgul olacaksınız. Oğlaklar toplumda yükselmeye odaklanır, en tepeye kadar. Oğlak burcu, sosyal merdiveni ve Terazi’yi yükseltme fırsatı anlamına geldiğinde sosyal olmanın heyecanını yaşar, buna inanabiliyor musunuz? Senden daha fazla bağlantısı var ve onlarla tanışmana izin vermek kadar onları göstermekten de mutlu. Terazi diplomatik ve çekicidir, sizi ona çekecek niteliklerdir.

İkiniz de zorlukları aşmak, değerinizi kanıtlamak ve cesaretinizi göstermek için hızlısınız. Bununla birlikte, Terazi sizden daha doğal bir çekiciliğe sahiptir ve bazı günler, her gün koymak zorunda olduğunuz tüm sıkı çalışmanın aksine, işyerinde ne kadar kolay yükseldiğini kıskanabilirsiniz.

Terazi ofiste ne kadar zaman geçirdiğinizden şikayet edecek (komik, onun da ne kadar sevdiğini görmek!) Bu çekişme noktasında çok sabırlı olmanız gerekecek. Terazi sevgilisi ve partneriyle vakit geçirmekten hoşlanır ve onun sizinle kalmasını istiyorsanız ilişkiye bağlılığınızı göstermeniz gerekecektir.

Oğlaklar yüksek hırslı ve çok odaklıdırlar, hayattan tam olarak ne istediklerini ve bunu nasıl elde edeceklerini bilirler. Terazi bazen pratik ve yüzeysel olabilir, hayatının yolundan çıkarak yol kenarından çiçek toplayabilir, nereye gittiğini unutabilir. Stabilitesi düşük olacak ve boşluğu almanız gerekecek. Bazen partnerinizin tembel olduğunu ve çalışmak istemediğini düşüneceksiniz ve ona kızmamaya dikkat etmeniz gerekecek. Ancak bir Terazi çalışmak istediğinde dikkatli olun! Sana paran için bir şans verecek.

Cinsel olarak Terazi, seksi sizden çok daha ciddiye alacaktır. Bunu, canınız istediğinde yapılacak basit, zevkli bir aktivite olarak görüyorsunuz. Terazi bu konuda daha entelektüeldir ve ondan basit bir aktiviteden fazlasını elde etmek ister. Neyse ki cazibesiyle size aynanın diğer tarafını gösterebilecek.

Bu ilişki söz konusu olduğunda çok sabırlı olmanız gerekecek. Ancak pes etmeyin. Teraziler harika ortaklardır ve ilişkiye harcadığınız zamana ve zahmete değecektir!