Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve Hava. Aranızdaki farklar çok büyük, ancak üstesinden gelebilirseniz, ilişki kurtarmaya değer olabilir.

Kova, baştan sona bir entelektüeldir. Soğuk, analitik ve nesnel bir dünya görüşüne sahip, dünyaya kendi penceresinden başka bir pencereden bakmakla uğraşmıyor. Duyguların mantığın önüne geçmesine izin vermese de her zaman dünyayı alt üst etmeye çalışan şok edici bir devrimci olabilir.

Ruhsal olarak ilişkiniz çok başarılı olmayacak. Kova’nın saf entelektüel rehberliği, her zaman Oğlak’ın hislerini ve duygularını geride bırakacaktır.

Siz, sevgili Oğlak, gelenekçisiniz ve duygu ve duygulara kök salıyorsunuz. Kova’nın alışılmadık ve düşündürücü duygularını heyecan verici ve çekici bulsanız da kısa sürede bundan bıkacaksınız. Kovaların istikrarlı olduğu bilinmez ve çoğu zaman, iki haftada bir fikrini değiştirmesine neden olacak esnek, modern bir tavrı tercih eder!

Oğlaklar çok uygundur. Güçlü bir sosyal farklılık anlayışınız var ve sonsuza dek yukarı tırmanan bir tırmanıcı olmak istiyorsunuz. Kova burcunuz bundan çok daha farklı- insanların onun eylemlerine ve hatta kendisine ne inandığını daha az umursayabilir. Dünyayı değiştirmek istiyor, gelecekte yaşıyor ve şimdiki zamanla ve sıradanlıkla uğraşmıyor.

Oğlak, işyerinde sosyal merdiveni yukarı doğru tırmanır- genellikle işini mükemmelleştirmek için saatlerce fazladan zaman ayırır ve bir zam, hatta belki de bir terfi alacak kadar iyi olduğundan emin olur. Bu, Kova’nıza çok yakışacak olsa da- Kovalar, istikrarları, finansal veya diğer durumları ile tanınmaz, çalışma sevginizi biraz takdir etmeyecektir.

Bir Kova işini daha az önemseyebilir, insani yardım derneklerinde gönüllü olmayı veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışmayı tercih edebilir. Kova, para biriktirmekten çok dünyayı kurtarmakla ilgilidir. Oğlak ofiste geç kalacak ve Kova, hayırseverlik seçimine geç kalacak.

İkiniz arasında daha fazla fark var. Oğlak, tarihe karşı güçlü bir takdire sahiptir, Kova daha az umursayabilir, gelecekte yaşamayı tercih edebilir. Oğlak burcu, zarif ve zarif bir yerde, beş yıldızlı bir restoranı takdir edecektir; Kova, gerçeği olduğu gibi gösteren hızlı ve kirli bir şeyi tercih ederdi.

Oğlak ve Kova yatakta şehvetlidir, ancak Kova bunu lezzetli bir oyun gibi görmeyi tercih ederken, Oğlak daha ciddiye almak ister. Kova, oyunculuk sırasında Oğlak’ın hoşlanmayacağı iyi bir yetişkin filmine aldırmaz.

Oğlak ve Kova uyumlu mu? Bu, işin yürümesi için ilişkiye dökmek istediğiniz- uzlaşma, sabır ve anlayış- miktarına bağlıdır.