Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ah canım, Toprak ve Ateş. Bu ilişki kozmik ölçekte asla iyi sonuç vermez. Enerjiyi toplayabilirsen, işe yarayabilir mi? Dürüst olmak gerekirse, çabaya değer mi emin değilim.

Oğlak, yapı ve organizasyon, iş ve kurumlar için ezici bir sevgiye sahiptir. Bu, Koç burcunun tam tersidir. Koç özgür bir ruhtur, macerayı ve heyecanı sever. Oğlak bunu onaylamaz ve bundan çok rahatsız olur. Oğlak istikrar ve sevgi dolu bir yuva isterken, Koç daha büyük planların hayalini kurar.

Oğlak burcu olarak değerinizi sosyal duruşunuz aracılığıyla görürsünüz. Koç her zaman projeler üzerinde komplo kurar ve dünyadaki her şeyi icat etmeye çalışır ve eğer başarılı olursa, sevgilinizi bunun için takdir ederken kendinizi bulabilirsiniz. Değilse, Koç’un sosyal dünyaya saygısız muamelesi sizi hayal kırıklığına uğratır. Koç genellikle başkalarının onun hakkında ne düşündüğü umurunda olmaz ve sadece kendini geliştirmek için çalışır.

Birlikte bir işe başlarsanız iyi bir iş çıkarabilirsiniz. Koç bir ton enerjidir ve siz çalışkanken ve onu çalıştırmak için çok zaman harcarken, üzerinde çalıştığı herhangi bir projeye aktaracaktır. Ancak bunu yapsaydınız, bu bir iş ortaklığı kadar bir çift ilişkisi olmayacaktı.

Koç, siz zaten kurulmuş olan sistemi kullanmayı tercih ederken, kendi yolunu inşa etmek isteyen hevesli bir hayalperesttir. Koç her zaman en gerçekçi insan değildir, bu sizi hayal kırıklığına uğratır, ancak ona doğru türde tavsiyelerde bulunursanız ve yaptığı şeye pratikliğinizi eklerseniz, Koç’un planları meyve verebilir.

İkiniz de seksten hoşlanıyorsunuz, ancak Koç hıza odaklanıyor ve daha yavaşsınız ve kendinizden zevk almak istiyorsunuz. Koç’unuzu yakalamayı ve yavaşlatmayı başarırsanız, ona yavaş, şehvetli bir açıdan seksten ne kadar daha fazla zevk alabileceğinizi gösterin, seksten daha fazla zevk alabilirsiniz.

Siz ve ateşli Koç’unuz, iş ortakları olarak sevgili veya bir ilişkiden çok daha iyisini yaparsınız. Profesyonel bir şekilde başarılı olmanız amaçlanmış olsa da bu hiçbir şekilde başarılı bir ilişkiyi engellemez. Lütfen uzun vadeli planlar yapmadan önce Koç’unuzla oturun ve olasılıklarınızı düşünün.