Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu İkizler senden çok farklı sevgili Oğlak. Keskin bir zekaya ve becerikli bir kişiliğe sahip olsalar da İkizler, zevkli bulacağınızdan çok daha fazla maceracı ve risk alıcıdır.

İkizler de çok oyuncudur ve Oğlaklar her şeyi fazla ciddiye alır. İkizlerin duygularınızla dalga geçme ve onlarla oynama eğilimi ile her an kafanız karışabilir.

İkizler dışarı çıkıp keşfetmek isterken, Oğlak her gün ofiste geç saatlere kadar kalır ve işinin karşılığını alır. Biri evde oturup diğerinin nerede olduğunu merak etmeyeceğinden bu işe yarayacaktır. İkizler bir bilgi toplayıcıdır ve büyük miktarda bilgiye sahip olacak, sadece sorarsanız sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Ancak, kendinizle ilgili bir dizi soruya hazırlıklı olun.

İkizlerinizi kazanmak için akıllı ve kıvrak zekalı olmalısınız, bir konuşmada kendinizi tutabilirsiniz. Hayran ve sevgi dolu olun, o da aynı şekilde geri dönecektir. Ve tüm bunların artı yanı, konuşma her zaman teşvik edici olacak.

İşin kötü yanı, İkizleriniz için her zaman tetikte olmanız ve esprili ve keskin bir sohbete hazır olmanız gerektiğidir. Bundan çabucak yorulabilirsiniz, ancak İkizlerin sevildiğini hissetmek ve sizin tarafınızdan sevgiyi vermesi için sabit miktarda entelektüel uyarıma ihtiyacı vardır. Tabii ki, entelektüel olarak teşvik edildiğinde, çok çalışkandır, her Keçinin hayran olduğu ve takdir ettiği bir şeydir. İkizler ayrıca, Oğlakların en iyi olmadığı bir şey olan çeşitlilik ve kendiliğindenliğe ihtiyaç duyar. İkizler burcunuzu korumak için yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün derinliklerine ulaşmanız gerekir.

Yatakta, İkizler çok yaratıcıdır ve yeni bir şey denemeye isteklidir. Yaptığının ötesine geçmenizi asla beklemez, ancak bu, en azından onunla eşleşmeniz gerektiği anlamına gelir. Ona karşı hassas ve nazik olmayı unutmayın ve ayrıca İkizlerin kelimelere olan özel sevgisini de hatırlayın – sık sık kulağına romantik bir şeyler fısıldamaya çalışın.

Oğlak ve İkizler uyumu çok zordur. Siz ikiniz o kadar farklısınız ki işe yaramayabilir, ancak çaba ve sıkı çalışma Oğlak burcunun gücüdür, bu yüzden tekrar düşünün! Bu ilişkinin yürümesini istiyorsanız, kesinlikle çalıştırabilirsiniz.