Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Boğa Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Aman! İkiniz birbirinize çok benziyorsunuz, aşık olup orada kalmaya mahkumsunuz! Dünya ve Dünya birlikte aşılmaz, sevgi dolu bir ilişki kurabilir.

Boğa her şeyden önce bir ev istiyor ve siz Oğlak olarak bunu sağlamaktan mutlusunuz. Boğa, ihtiyatlı ve istikrarlıdır, kaçınılmaz olarak eve getireceğiniz parayla güvenilirdir. Boğa ve Oğlak’ın her ikisi de güçlü bir materyalizm sevgisine sahiptir ve evinizde her zaman güzel, mantıklı şeyler olacaktır. Oğlak, Boğa’nın pratikliğine aşık olacak ve karşılığında Boğa, sizinle ilgili her şeyi sevmeye başlayacak. Sosyal merdiveni zirveye tırmanırken, Boğa sizin için güçlü, istikrarlı bir destek direği olacak.

Boğa ve Oğlak hem sadakate hem de maneviyata değer verir. Hayatınızdaki pek çok şeyde aynı dalga boyundasınız, tartıştığınızı görmek zor ve eğer yaparsanız, kesinlikle uzun sürmeyecek.

Oğlak genellikle hediye vermeyi sever ve Boğa onları almayı sever. Boğanızın da elinde birkaç numara var- hem çiçekleri hem de açık havayı seviyor (bir Dünya burcu olmak mantıklı, değil mi?) Boğanızı şımartın ve arada bir yürüyüşe veya pikniklere çıkın ve kendinden geçmiş olacak.

Cinsel olarak, ikiniz de yavaş ve hassas olmayı, bitiş çizgisine doğru yarışmak yerine olayların gelişmesine izin vermeyi seviyorsunuz.

Aynı aktivitelerden o kadar çok zevk alıyorsunuz ki, sıkıcı bir hayat yaşamak şöyle dursun, birbirinizden memnun ve rahat, yaptığınız seçimlerden mutlu olacaksınız. Eğer sahip olmayı seçerseniz, kesinlikle uyumlu bir hayatınız olacaktır.

Boğanızı bulduysanız, sıkı tutunun!