Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu, Toprak ve Su karışımı! Bu ilişkiden gerçekten mükemmel bir kil yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Balık’a açılmayı öğrenmek ve o oradan alacaktır.

Balıklar sezgi tarafından yönetilir. Rüyalar, duygular ve hislerden oluşurlar. Gerçekte topraklanmışsınız ve bazen Balıklarınızı anlamaya çalışırken kaybolacaksınız. Ancak, bırak gitsin, Balık böyledir. Balıklarınızı mantıksız olarak damgalamaya çalışmayın, çünkü bu sadece onu üzecektir.

Balıklar, yalnızca sezgi yoluyla birini veya bir durumu anlama yeteneği ile öngörü hediyesi ile kutsanmıştır. Bu sinir bozucu olabilir, ancak onun sizden farklı bir dünyadan geldiğini ve onunla aktığını unutmayın. Balıklarınız neredeyse her zaman sizin hakkınızda haklı çıkacak ve bu kendinizi rahatsız etmeniz gereken bir şey değil.

Balıklar materyalist değildir, kafanızı da karıştıracak bir şeydir. En son televizyon setini veya arabayı satın almak umurunda değil. Ancak, doğru ilham verici tabloyu bulursanız veya doğru hayır kurumuna bağışta bulunursanız, o sizin için tüm gözler ve kulaklar olacaktır. Onun materyalist olmaması, en azından hediyelerini almayı kolaylaştıracak. Küçük, duygusal eşyalar, daha büyük, daha pahalı ve şatafatlı şeylere tercih edilir. Ayrıca yaratma sevgisi sizi kameralarını, not defterlerini, belki bir resim şövalesini almaya götürecektir.

Balık, romantizmden sizden çok daha fazla hoşlanır, bu nedenle romantik akşam yemeklerinizi ve afrodizyak yiyeceklerinizi tazelemek isteyebilirsiniz.

Balık’ınıza yardımcı olabileceğiniz bir şey, onun genellikle sürekli kendinden şüphe duymasıdır. Depresyon ruh halleri ve özgüven eksikliği yaşayacak. Oğlaklar çalışkandırlar ve zorluklardan hoşlanırlar ve bu yüzden Balıklarınızın yükselmesine ve kendini daha iyi düşünmesine yardımcı olarak buna bağlı kalmalısınız. Ona sık sık iltifat edin, o da size hayranlık ve sevgiyle karşılığını verecektir.

Sezgisel Balık ile asla aşk dolu düşünceleri taklit etmeye çalışmayın! Seni her seferinde yalan söylerken yakalayacak ve bu sadece onu üzecek. Partnerinizle seviştiğinizde, onunla aynı dalga boyunda olmalısınız ya da onun sezgileri alevlenecektir.

Balığınızın yanında durur ve zor zamanlarında ona yardım ederseniz, o da sizi büyüleyecek ve memnun edecek ve ilişkiniz her zaman mutlu olacaktır.