Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Oğlak ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Oğlak ve Aslan Uyumu belirsizdir. Oğlak kesinlikle bir Dünya işaretidir, Aslan ise Ateşli Aslan’dır. Birlikte, Aslan Ateş, bir Oğlak’ın ayrılmış içini eritme yeteneğine sahiptir, ancak içeride buldukları karşısında şaşırmış olabilir.

Astrolojik olarak, Ateş ve Toprak işaretleri anlaşamaz, ancak Oğlak ve Aslan’ın ortaklığınızı kurtarabilecek birkaç ortak noktası vardır.

Oğlaklar, toplumda yükselme şansı verdiği sürece sosyalleşmenin tadını çıkararak yukarı doğru hareketliliğe sahiptir. Aslan aynı zamanda sosyalleşir, ancak sizin daha çekingen tonunuzun aksine, başkalarıyla konuşmanın neşesi ve coşkusu içindir. Yani, ikiniz de sosyalleşmeyi seviyorsunuz, ancak Oğlaklar bunu daha çok itibar için yapıyor, Aslan ise bundan basit bir zevk arıyor.

İkinizin de yoğun bir giysi sevgisi ve kusursuz moda anlayışı var. Dişi Aslanınız kıyafet satın alma konusunda biraz fazla coşkulu olabilir, ancak özellikle başarılı bir Oğlak iseniz, bunu karşılayabileceksiniz ve hatta size biraz daha açık ve daha az çekingen olmakla ilgili bir iki şey öğretebilir. Katıldığınız herhangi bir partide neredeyse her zaman en iyi giyinen olmanız garanti edilir.

Oğlak, Aslanın sahip olmadığı pratik bir anlayışa sahiptir, ancak bu, ilişkinizde tam olarak bir çekişme noktası olabilir. Aslan seni çok katı, kendini işine fazlasıyla adamış ve işleri çok fazla ciddiye almış bulacak.

Argümanlarınız olabilir ve argümanlarınız kötü olacaktır. Oğlak ve Aslan, her ikisi de çok inatçı yaratıklardır, zeminden vazgeçmeyi sevmezler ve sadece siz daha gürültülü olursanız, tartışmayı kazanacağınıza inanırlar. Ancak aşk bir gizemdir ve eğer uzlaşmayı ve sakinleşmeyi öğrenebilirseniz, farklılıklarınız hakkında onurlu ve çekingen bir tavırla konuşabilirseniz (bu sizin işaretiniz, Oğlak), çok uzun süre kızgın kalamazsınız.

Aslan yatak odasında şımartılmak istiyor. İş sevişmeye geldiğinde her şeyi istiyor- mumlar ve şampanya, çiçekler, çikolata, seksi süslemeler ve iç çamaşırlarıyla romantik bir akşam yemeği, listesi uzayıp gidiyor. Aslan erkekleri de böyle olabilir (ama iç çamaşırı giyenlerin partnerleri olmasını beklerler!) Aslan’ınızın özlemini duyduğu hassasiyeti ve nezaketi ortaya çıkarabileceksiniz ve karşılığında partneriniz sizi okşayacak ve size tapacak.

Siz ve Aslan, farklılıklarınız kadar ortak noktanız var. Oturup farklılıklarınızı çözebilir, kendinizi yıpratmadan açıklayabilirseniz, tatmin edici ve tatmin edici bir ilişki yaratabilirsiniz.