Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Kova Havası, Yengeç Suyu ‘nu karıştıracak ve bu ilişkiden gerçekten mutlu olacağınızdan pek emin değilim. Belki biraz yönetim ve uzlaşma ile belki ama yıldızlar bu konuda pek hevesli görünmüyor.

Kova, bazen öngörülemeyen ruh hali değişiklikleri ve duygusal sıkıntı yaşamaya eğilimli Yengeç için fazla entelektüeldir. Kova, Yengeç’in gerçekten istediği, sorunları her zaman çözmeye çalışmak yerine oturup dinleyecek biri olduğunda, her zaman çözümü bulmaya çalışacaktır.

Yengeç, özgürlüğü seven bağımsız bir Kova’dan çok şey öğrenebilir. Öte yandan Kova, yalnızca entelektüel olarak yaşamak yerine, Yengeç’i dinlemek ve olayların duygusal yönünü öğrenmekle yapabilirdi.

Yengeç’inizi kabuğundan çıkarma, ona bir duygu cilası yerine nesnel düşünmeyi öğretme ve vahşi ruh hali değişimlerini potansiyel olarak azaltma yeteneğine sahipsiniz. Yengeç’in bu ilişkideki sorumluluğu, Kova’ya hayatta bir IQ’dan daha fazlası olduğunu öğretmektir.

Yengeç, açıldığı zaman Kova kadar yaratıcıdır ve uzlaşmayı öğrenirseniz hem duygu hem de zeka üzerine kurulu güzel bir ilişkiyi birlikte örebilirsiniz.

Kova-Yengeç çifti kesinlikle uyumludur, ancak her ikinizden de çok fazla özveri ve bir şeyler öğrendikten sonra.