Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Oğlak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Toprak. Bu işaretlerin her ikisi de Satürn’ün altında bulunabilir, ancak o kadar bağımsızdırlar ki, bu ilişki açıkçası garip bir gelişmedir.

Oğlak burcunun dikkatini çekmeyi başarırsanız, zahmete değer olabilir. Oğlak, gelenekçidir, yapı ve organizasyondan hoşlanır, nadiren nasıl değişeceğini bilir. Kova yenilikçidir, yeni yollar açmayı ve kendi yolunda ilerlemeyi tercih eder. Kova, Oğlak’ın kulağını yakalayabilir ve ona yeni olsa da yapısal olarak sağlam değerleri öğretebilirse, birlikte iyi işler yapabilirsiniz. Oğlak ise Kova’ya tarihe saygı duymanın anlamını gösterecek.

Kova hem kişisel hem de toplumsal düzeyde ilerlemeden hoşlanırken, Oğlak ihtiyatlı olmayı tercih eder. Oğlak burcunuz zaman zaman sizin savurgan ve özensiz olduğunuzu düşünecektir, ancak ona icat etmek, yeni şeyler keşfetmek için kaynakları ve hem zaman hem de enerji harcaması gerektiğini açıklamanız gerekir.

Oğlak burcu size bilge olmanın değerini sabırla gösterecek, siz ise eşinizi ayağa kalkıp yeni şeyler denemeye, ufkunu genişletmeye teşvik etmelisiniz. İkiniz de başkaları için yaşıyorsunuz; Oğlak bunu çalışkan tavrıyla gösterir, Kova cömertliği ve insani çabalarıyla. Birlikte çalışırsanız birçok projeye başlayabilirsiniz. Oğlak burcu, sizin onun kusurlarına uyduğunuz kadar sizin kusurlarınıza da uyum sağlayacak ve muhteşem bir ilişki yaratacaktır. Tek sorun, Oğlak sizi içeri alırsa- zaman zaman çok yalnız ve izole olabilir.

Cinsel olarak Kova kendini başrolde bulacaktır. Oğlak sizi memnun etmeye heveslidir ve her şeyi sizin yolunuzla yapacaktır, bu da size tam olarak uyabilir.

Kova ve Oğlak Uyumu, zıt doğaları göz önüne alındığında biraz şüphelidir. Bununla birlikte, ikiniz de biraz inanç, uzlaşma ve yeni yollara ve yeni fikirlere açılma yeteneği gösterebilirseniz (Kova’nın gücü, ancak Oğlak’ınki kadar değil) ilişkiniz en azından uygulanabilir ve en fazla, inanılmaz.