Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Kova ve Kova, heyecan verici bir Hava esintisi. İki Kova birlikte bir hayal gücü ve fikir fırtınası yaratacaktır.

Siz ve eşiniz tamamen içsel bir seviyede bağlantı kuracaksınız, o kadar iyi geçineceksiniz ki bazen birbirinizin zihnini okuyabilirsiniz! Kovalar yaratıcılıklarıyla ünlüdür ve ikisi birlikte eğlenceyi ikiye katlamak demektir. Hırsınıza ve zekanıza sınır tanımadan birçok projede birlikte çalışacaksınız. Kim bilir, dünyayı bile kurtarabilirsin.

Bir Kova olarak, zekaya özel bir saygınız var. Birlikte, etrafınızdaki her şeyi kapsayan birçok sohbete ve derin felsefi tartışmalara sahip olacaksınız. O kadar iyi anlaşacaksınız ki, başkaları sırrınızın ne olduğunu merak edecek. İşin sırrı, elbette, partnerinizde bir sorun olduğunda algılamak için sezgilerinize ve tüm duyularınıza güvenerek hem anlayışlı hem de iletişim halinde olmanızdır.

Cinsel yaşamınız çok yavaş, duygusal ve hassas olacaktır. Birbirinize çok benzediğiniz için ikiniz de aynı şeylerden zevk alırsınız ve sizi memnun etmek kolay olur.

Kova-Kova ilişkisinin pek çok dezavantajı yoktur. Uyumluluk çatıdan geçer. Birbirinizle sonsuza kadar iletişim halinde olduğunuz ve açık kaldığınız sürece, işlerin gidişatından tamamen memnun kalacaksınız.