Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Kova’nın Havası, Koç’un güçlü Alevleriyle mi karıştı? Sevgili Kova, Koç’u asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

İlk randevunuza dikkat edin. Her şey yolunda giderse, istikrarlı bir ilişki yolunda olabilirsiniz. Kova sık sık dünyayı nasıl iyileştireceğini hayal ederken, Koç bu hayalleri eyleme geçirecek ve uygulayacaktır.

Spontanlığınız sizi bir araya getirecek ve ilişkinizin yürümesini sağlayacak. Kova yaratıcı ve özgündür; yaratıcı ve kesinlikle ikinizin “düşünürü”. Koç, hevesli ve eylem odaklıdır, küçük ayrıntılar için endişelenmek yerine ayağa kalkıp hareket etmeyi tercih eder. Kova, bu açıdan Koç’la ilgilenecek ve tam tersi, Koç, Kova’nın daha önce hayalini kurduğu planları uygulayacak.

Kova, Koç’a fedakarlığın ve başkalarına yardım etmenin önemini öğretecek ve Koç, Kova’ya büyük maceralar getirecek ve ona harika zaman geçirecek.

Kova, Koç’un patronluğu hakkında asla endişelenmeyecek ve karşılığında Koç, Kova’nın bağımsızlığına ve özgürlüğü seven ruhuna kendini çekecek.

Cinsel anlamda Koç enerjisi ikinizi de keyifli bir enerjiye taşıyacaktır. Bir Kova olarak bazen eşinizin yavaşlamasını ve daha çok eğlenmesini tercih edersiniz, ancak yavaş olmaktan ne kadar daha fazla zevk alabileceğinizi ona gösterirseniz eminim buna açık olacaktır.

Kendinizi birbirinize kalıba sokabilir ve hayatınız boyunca öğrendiğiniz erdemleri birbirinize öğretebilirseniz, bu ilişki harika olacaktır. Unutmayın, iletişim herhangi bir ilişkinin anahtarıdır ve Koç bazen sözlerinde çok gevşek olsa da sonunda her zaman en iyisini ifade eder, bu yüzden oturun ve tartışırsanız konuşun.