Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Hava- bu ilişki bir fikir ve sevgi kasırgasıdır. Mutluluktan asla mahrum kalmayacaksınız.

Ahhh, Kova ve İkizler. Kova, hayal kurmaya, icat etmeye ve İkizlerin ilgisini çekeceğinden emin olduğu fikirlerle dolu olmaya aşıktır. İkizler, iletişim becerileri ile tanınan bir burçtur. Kova, entelektüel cesaretini sevecek.

Birlikte, nerede olursanız olun, entelektüel eşitiniz var. Aklınıza gelen her şey hakkında hoş bir şekilde tartışabilirsiniz. İkizler, onun için aynı şeyi yapmayı hatırladığınız sürece, fikirlerinizle sizin hakkınızda saatlerce mutlu bir şekilde konuşacaktır.

Entelektüelliğiniz ve dikkat etme yeteneğiniz, her birinizin diğerlerinin her ihtiyacını karşılayabileceği yatak odasında kendini gösterecektir.

Bir ilişkideki İkizler ve Kova, sakin olmayı hatırlamalı ve sık sık şarj edilmelidir. Sürekli entelektüel olarak uyarılmış olmak, aynı zamanda, birbirinizden bıkmaya başlarsanız kendini gösterebilecek olan, sürekli bir enerji tüketimi anlamına gelir.

Kova ve İkizler uyumludur ve zaten olacaklarından daha fazla iletişim kurmalarına gerek yoktur. Her zaman birbirinize dikkat etmeyi ve onların fikirlerini asla kafanızdan atmayı unutmayın; birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkaracaksınız.