Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Boğa Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png

Hava ve Toprak! Siz ikiniz hiç şüphesiz birlikte bir ev inşa edeceksiniz.

Boğa, materyalist, iradeli ve evcildir, sadece eşiyle birlikte bir yuva ister. Kova da aynı şekilde materyalisttir, ancak yalnızca entelektüel olarak dünyadaki tüm bilgilere sahip olmayı ister. Farklı astral planlarda olsalar bile birbirlerinin toplama ve toplama ihtiyacını birlikte anlayacaklar.

Kova yaratıcı ve yaratıcıdır, felsefi bir entelektüeldir, her zaman dünyayı nasıl değiştireceğini hayal eder ve hayal eder. Boğa bu niteliklerden etkilenecek ve ayakları bir Kova’dan daha sıkı bir şekilde yere basarken, gerçekten de kendine ait fikirleri var ve ciddiye alınmazsa bir Kova’yı tartışmaya bırakacak.

İkiniz de değerlere sahipsiniz; Estetik Boğa ve entelektüel soyut Kova. İkiniz arasında fikir ve enerji akışını sürdürdüğünüz sürece, birlikte eğleneceksiniz.

Boğa, evin bakımında harika olacak ve nazik ve kibar bir doğaya, tam bir duygusallığa ve duyarlılığa sahip. Boğa’nın nezaketi ve bakımlı düzenli evinin büyüsüne kapılan Kova, buna ilgi duyacaktır. Aynı şekilde, Boğa burcunuz Kova’nın özgür ruhunu ve fedakar doğasını sevecek, her zaman başkalarına yardım etmeye çalışacak.

İlişkiniz canlı ve enerji dolu olacak, mutluluk ve Kova’dan gelen az miktarda kendiliğindenlik Boğa’yı parmak uçlarında tutacak.

Cinsel anlamda, Boğa’nın yumuşaklığı ve çekingenliği, Kova’nın dolup taşan enerjisi tarafından aşılmalıdır. Boğanı açman ve ona nasıl iyi vakit geçireceğini göstermen gerekecek.

Birlikte, birbirinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Boğa her zaman hayallerinizi destekleyecek sevgili Kova ve aynı şekilde Boğa’nıza iltifat etmeli ve her zaman nazik olmalısınız. Kova ve Boğa uyumu kesin bir olasılıktır.