Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Başak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Toprak. Büyüleyici bir kombinasyon, ancak çok uzun süre dayanabileceğinden şüpheliyim.

Başak daha çok küçük ayrıntılarla ilgilenirken, Kova’nın cömertliği ve fedakarlığı ayrım gözetmeksizin herkesi etkisi altına almayı tercih eder.

Başaklar tamamen aile ile ilgilidir. Bir Başak, yaşlı bir teyzeyi, yoksul bir babayı, ailesinde yardıma ihtiyacı olan herkesi desteklemek için çalışarak ailesi için kendini feda edecektir. Kova, diğer yandan, herhangi bir insanla ilgilenir, sadece aile üyeleri yerine ihtiyacı olan herkese yardım etmeyi tercih eder. Başak, kendini sevdiklerine adamış, mantıklı ve cesurdur. Kova kendini yayar ve vahşi bir coşkuyla herkesi kurtarmanın hayalini kurar.

Bazen eşiniz vizyoner gücünüzden dolayı hüsrana uğrayacak, dünyaya nasıl gördüğünüzden bakamayacak, ancak gününüzü Başak’a nedenlerinizi açıklamak için yeterince zaman ayırırsanız, zaten bildiklerinizi anlayabilir.

Bir bütün olarak Başak ve Kova hem arkadaşlara hem de aileye yardımcı olan sevgi dolu ve yetenekli bir ortaklıktır. Kova, başkalarına yardım etmekten zevk ve mutluluk kazanır ve Başak, mutluluğunu partnerinin mutluluğundan elde eder.

Kova ve Başak cinsel açıdan uyumludur hem şehvetli hem de duygusal yönden zevk alırlar, ancak Kova yatak odasında eşinden daha yaratıcı olacaktır.

Bu ilişki bir süre daha devam edecek, ancak sonunda Başak, Kova’nın tarafını anlayamayacak ve Kova kendini tekrar tekrar açıklamak zorunda kaldığı için hüsrana uğrayacak ve boşuna.