Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Kova, Balık için hassasiyet, yumuşaklık için odur. Sen Yaşam Rüzgarısın ve Balık Yaşam Suyu. Kova ve Balık, en uyumlu çiftlerden biridir.

Kova ve Balık, dünyaya hizmet etmek ve dünyayı kurtarmak için oradalar. İnsanlara yardım etmek istiyorsun. Balık bunu muazzam özveri kapasitesi sayesinde yapacaktır; Kova, bitmeyen enerjisi ve yaşam sevgisiyle. Ve benim, ikiniz de hayalperestsiniz. Geceyi mutlu bir şekilde oturur, birbirinize sarılır, yarınları nasıl daha iyi hale getireceğinizin hayalini kurardınız.

Kova ve Balık ilişkisi maneviyat ve sezgi etrafında döner; aşk ve duygular. Birbirlerine bağlıdırlar ve sarsılmaz bağlılıkları sayesinde her şeyi üstlenmeye hazır hissederler. Kova, önyargı ve klişe kurallarına uymaz, aynı şekilde Balık da özel bir empati görüşe sahiptir ve başkalarına hizmet etmekten zevk alır.

Balık burcunuzu yatağa soktuğunuzda, tatlı Kova, ona nazikçe davrandığınızdan ve kulaklarına yumuşak sözler fısıldadığınızdan emin olun. Sezginizi kullanın ve ona duymak istediği her şeyi söyleyin, hayranlık uyandıran deneyimlerle ödüllendirileceksiniz.

Balık burcunuzu bulduysanız, onu mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Zor olmayacak – mutluluğunu sizi memnun ederek bulur.