Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Oh, bu mükemmel bir çift olurdu! Keşke ikiniz de zirvede olmak için bu kadar sabırsız olmasaydınız. Havanın Aslan Ateşi inşa etme olasılığı vardır, ancak bunun yerine zamanınızı en iyi köpek olmak için Aslan’ınızla rekabet etmeye çalışarak geçireceksiniz. Ateş ve Hava birbirleriyle savaşacak, birbirlerini söndürmeye çalışacaklar.

Aslan bir bağlılık işareti ve bir destek direğidir. Su Taşıyıcı Kova, birlikte güzel çalışan bir çifti garanti ederek ilişkiye coşku ve heyecan getirecek.

Ancak, ikiniz iyi bir çift olmanıza rağmen, ikiniz de kendinizi birbirinize empoze etmeye çalışacaksınız. Aslan sana patronluk taslamaya çalışacak, Kova ve özgür seven ruhun bunların hiçbirine sahip olmayacak.

Bu ilişki güçlü bir şekilde başlayacak ve parlak bir şekilde yanacak, ancak ikiniz de birbirinize patronluk taslamaya devam ederseniz, kesinlikle uzun sürmeyecek. İkinizin de yaşama tutkusu, aşk tutkusu, parlak kişilikleri ve birbirinize karşı yoğun bir tutkunuz var ama işte bu yüzden ayrılma tehlikesiyle karşı karşıyasınız. Tutkunuz ve tutkunuz birbirinizi boğma riskiyle karşı karşıya.