Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Hava ve Su. Birbirinden tamamen farklı! Kova ve Akrep uyumu pek umut verici değil.

Kova tahmin edilemez, kendiliğindendir; tüm enerjisinden duvarlara sıçradı. Ayrıca gözlerini kendine nasıl tutacağını da anlamıyor gibi görünüyor. Akrep çok sabırlıdır, ancak Kova ile başa çıkmak için yeterli değildir. Ayrıca Akrep, doğuştan sahiplenici ve kıskançtır ve Kova’nın flört etme ihtiyacıyla başa çıkmakta çok zorlanacaktır.

Akrep’in vahşi duyguları ve içe kapanma eğilimi ile baş etmeye çalışırken gözyaşlarına boğulacaksınız. Ve sizin gibi sosyal bir kelebek olan dışarı çıkan bir partneri tercih ederken, Akrep bağımsızlığınızı ve risk almayı kaldıramaz. Yine de daha açık bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilir ve farklılıklarınızı bir kenara bırakabilirseniz, ilişkiniz dünyanın en mutlularından biri olabilir.

Akrep, sezgisel ve içten ilhamlıdır ve ona biraz sevgi gösterirseniz, dünyadaki tüm dikkat ve şefkati size verecektir. Kova, özellikle sevgi vermede ve sevgiyi açık göstermede iyi olan, Akrep’in dikkatini çekmekte çok az sorun yaşayacaktır.

İlişkinizin tüm ihtiyacı çok fazla uzlaşmadır. Ve o zaman bile, Kova, çapkın doğasını yumuşatmaya ihtiyaç duyacaktır ya da Akrep’in kıskançlığı en sevgi dolu ilişkileri bile geride bırakacaktır.