Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Koç ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Koç ve Yay çok uyumludur. İkiniz de Ateş burcusunuz ve sonuç olarak Ateşleriniz karışacak ve karışacak, birbirini inşa edecek. Olasılıkları düşün!

Yay, risk almayı ve macerayı sever. Her şeyi merak ederek, heyecan susuzluğunu gidermek için dünyanın dört bir yanına seyahat edecektir. Koç, Yay burcunun tam olarak nasıl hissettiğini bilerek kesinlikle bundan etkilenecektir. Fikirlerin ve saf enerjinle her şeyi yapabilirsin!

Sonunda sevgili Koç, kendi kalbinden geçen birini buldun. İkiniz de dünyayı ele geçirmek veya hatta yeni bir iş veya projeye başlamak için sonsuz planlarınızı ve fikirlerinizi tartışırken saatlerce oturup rahatsınız. Koç ve Yay, çok fazla hırs ve potansiyele sahiptir ve bir ekip ve arkadaş olarak neredeyse her şeyi birlikte yapacaklardır. Ancak, kendinizi kontrolden çıkarmayın- ikiniz de sağduyudan yoksunsunuz.

Yay ve Koç, duyguları konusunda ön plandadır ve sahip oldukları her şeyi aynı anda masaya koyarlar. Harika iletişim becerilerinizle birleştiğinde, her zaman diğerinin ne düşündüğünü bileceksiniz; bazen seçilen kelimelerin en iyisi olmayabilir. Yay esnektir ve Koç’un seveceği bir lider olmasına ve sorumluluk almasına aldırmaz. Ancak, partnerinizi çok fazla zorlamayın, aksi takdirde biraz ya da iki ile geri dönecektir. Tartışmalardan yara almadan kurtulmayı başarırsanız, her iki taraftan da bolca sevgi gelmesini bekleyin.

Yay, özgürlüğüne Koç’tan çok daha fazla değer veriyor (ki bu çok şey söylüyor!) Sonuç olarak, uzun süreli ilişkilerde kalmaya alışık değil. Partnerinizi memnun etmek için çok fazla zaman ve enerji harcamanız gerekecek, özellikle de aklınızda evlilik varsa. Şans eseri, ikiniz de aynı şeylerden hoşlandığınıza göre, bu basit bir tenis ya da basketbol maçı kadar kolay olabilir ya da belki golf oynamak için yeşilliklere bir gezi olabilir.

Seks hayatınız vahşi ve kendiliğinden olacak. Bu dürtü sizi her an her yere götürebilir- banyoda, film sırasında kanepede, hatta mutfakta! Yay ve Koç, her ikisi de büyük miktarda enerjiye sahiptir, bu nedenle her zaman eğlenmeyi dört gözle bekleyin.

Koç ve Yay birbirleri için sade ve sade yapılmıştır. Aşık olacaksın ve umarım asla geri dönmeyeceksin.

Yay burcunun iyimserliğine hayran kalacaksınız ve hayattaki en iyi şeyleri iki elinizle alma tarzınıza aşık olacak. Uyumunuz listelerin dışında- birlikte olmanız gerekiyordu.