Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Koç ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava. Kova’nın Havası her zaman alevlerinizi körükleyecek sevgili Koç!

İkiniz de risk alıyorsunuz ve hayata katılmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Bu sizi birçok heyecan verici maceraya götürecek ve ikiniz birlikte olduğunuz sürece her zaman heyecan verici bir zaman geçireceksiniz. Koç ve Kova asi, dünyayı değiştirmeye hazır, onu daha iyi bir şeye dönüştürmeye hazır.

İkiniz de sosyal statüye daha az önem verebilirsiniz. Sonsuz hırsın sosyal dünyada yükselmek için yeterli olacak- yeni bir iş kur, iyi ve mutlu bir aile kur. Kova gelecek odaklıdır ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye, başkalarının gözden kaçırdığı kusurları görebilmeye odaklanmıştır. Koç, Kova’nın diğer insanlara yardım etme ihtiyacını kolaylaştıracak, bir tür kişiliğe sahip olacaktır.

Kova, kendi yaşam projelerine devam edebildiği sürece patronun kim olduğunu umursamaz. Koç, bazen çok otoriter bir işaret olduğu için bundan memnun olacak.

“Yokluk, kalbi daha da büyütür” ifadesi, her iki durumda da kesinlikle doğrudur. Kova, genellikle kaybolan ve izolasyon arayan gizemli bir burçtur. Koç buna saygı duyacak ama Kova’nızı daha çok sevmenizi sağlayacaktır.

Kova keskin, analitik bir zihne sahiptir. Koç ile birleştiğinde her zaman konuşmanız gerekir, ikiniz iyi iletişim kuracaksınız. Bununla birlikte, sizin gibi hırslı Koç’un aksine, Kova tatlı zamanını kişisel bir düzeyde açar. Bazen size bir şeyler anlatmaktaki yavaşlığından dolayı hüsrana uğrayacaksınız, ama sonunda her şeyi her zaman açıklayacaktır.

Koç, yatakta bir saf enerji demetidir. Kova’nın yaratıcılığı ve yaratıcılığı ile birleştiğinde, her karşılaşma farklı ve heyecan verici olacaktır. Ayrıca, Kova’nın becerisi, her seferinde daha fazlası için geri gelmenizi garanti edecektir.

Kıskançlık konusuna gelince, ikiniz de pek umursamıyorsunuz. İkiniz de sloganı takip edin, “Birini seviyorsanız, onu serbest bırakın. Geri dönerlerse, onlar senindir.” Kova sizi asla boğmayacak olsa da bazen sizden çok uzak görünecek. Rüzgarı kovalamak zordur ve bazen partnerinizden kaybolmuş gibi görünebilirsiniz. Bununla birlikte, neşeli rüzgarınız her zaman size geri dönecek ve ne kadar dolaşsa da onun tek kişi olduğunuza dair güvence verecek. Ve bu yüzden ilk etapta aşık oldun, değil mi? Şakacı gizemi ve seyahat tutkusuna olan susuzluğu.

Koç ve Kova uyumu kesinlikle yüksektir. Aynı kartın iki yüzüsünüz, aynı şeylerden zevk alıyor ve birbirinizin yanından zevk alıyorsunuz. Yıldızlar ortaklığınıza katılıyor.