Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Koç ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava – bu yukarıdaki Göklerde yapılan bir eşleşmedir. Birbirinizi tamamlıyorsunuz.

İkizler büyüleyici bir sosyal kelebektir. Bu, Koç’un ihtiyaçlarına gayet iyi uyuyor. İkiniz de aktif yaşam tarzlarını, sosyal gezileri ve bitmeyen heyecanları kesinlikle seviyorsunuz ve her şeyi birlikte yapacaksınız. Hem Koç hem de İkizler o kadar kolay sıkılırlar ki, dikkatleri Dünya’yı birlikte dolaşacak, yorulmadan keşfedecek ve maceralara atılacak, varsayımlarda bulunacak ve tartışacaktır.

İkizler o kadar esnektir ki onu geriye doğru bükebilirsiniz, bu da otoriter Koç için bir artıdır. İkizlerinizi her yere götürebileceksiniz ve o sizi dünyanın sonuna kadar takip etmekten son derece mutlu olacak.

İkizler çok çekici ve sosyaldir, sadece en son haberler hakkında konuşmayı severler. Sevgili Koç, üzerinde çalıştığınız girişimci proje ne olursa olsun, emin olun ki İkizler sizi dinlemeye istekli herkese anlatacaktır. İkizlerin de bazı hileleri olduğunu ve onun saf kişiliğini ifade etmeye sizin kadar istekli olduğunu unutmayın. Bir kavgaya girerseniz, İkizlerin patlayıcı kişiliğine ve yüksek öfke nöbetlerine karşı dikkatli olun. Neyse ki, İkizler uzun süre kızgın kalmaz ve size karşı asla kin beslemez.

İkiniz de para yönetiminde iyi değilsiniz, ama neyse ki girişimci ve aktif yollarınızla birbirinizi desteklemek için fazlasıyla para kazanacaksınız. Koç ve İkizler şimdiki zamanda yaşar; gelecek hakkında hiçbir düşünce ya da konuşma istemiyorlar.

Cinsel olarak, ikiniz de hızlı ve tutkulu olmaya eğilimlisiniz. Bununla birlikte, İkizler alevlerinizi biraz daha az ateşli bir şekilde körükleyebilirse, ikiniz de ne kadar yavaş giderseniz o kadar uzun zevkin uzayabileceğini göreceksiniz.

Koç ve İkizler tamamen uyumludur- yıldızlar İkizlerinize yakın durmanızı önerir. Siz ikiniz birbiriniz için yaratılmışsınız.