Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Koç ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Koç, Güneş, Aslan Aslan’ın ateşiyle buluşuyor. Bu ilişki enerji dolu, aksiyon dolu ve güçlü bir macera olacak. Bazen aynı kartın iki yüzü gibi görüneceksiniz.

İkiniz de aynı şeylerin çoğunu seviyorsunuz ve her zaman kendiliğindenlik ve dürtü sellikle dolu aksiyon dolu günleri tercih ediyorsunuz. Aslan her zaman seni güldürebilir, kendini sana sevdirebilir. Aslan, aynı zamanda, kendinizi harika hissetmenizi sağlayacak bir sonraki hediyeyi veya iltifatı ne zaman çıkaracağını bilen bir büyücüdür.

Aslan, şık restoranları ve zarif kulüpleri seçerek şehirde bir gece geçirmek için giyinmeyi ve dışarı çıkmayı sever ve sizin de aynısını yapmanızı ister. Aslan nazik ama otoriter, her zaman sorumlu olmak istiyor. Bu, ikiniz arasında biraz sorun yaratabilir, ancak sonunda Aslanın çekiciliği sizi her zaman kazanacaktır.

Aslan ve Koç bazı kötü noktaları paylaşıyor. Hem pratik hem de inatçısınız, para biriktirme konusunda iyi değilsiniz ve her zaman birbirinizin üzerinde kalmaya çalışıyorsunuz. Kavgalarınız sırasında ilişkinin iyiliği için ne olduğunu düşünmeli ve uzlaşmayı öğrenmelisiniz. Aslan, iltifatlar ve övgüler altında erir, bu yüzden Aslanın kendi cazibesini kullanarak tartışmaları tersine çevirmeye çalışın.

Cinsel olarak, Koç ve Aslan çok uyumludur. İkiniz de sevişme sanatını mükemmelleştirmek için harcayabileceğiniz enerjiyle dolusunuz ve hareket sevginiz her zaman yatak odasında heyecan verici bir zaman geçirmenizi garanti edecek.

Koç, hatırlaman gereken bir şey var ki, zaman zaman yoldan çıkma ve başka bir yolun peşine düşme ihtiyacı hissetsen de, Aslan’ın öğrenirse ve ne zaman bunu sana ödeteceğidir. Aslan kin besler ve ihaneti hafife almaz ve bunun üzerine sizden intikam almak isteyecektir.

Aslan ve Koç, yeni ve heyecan verici projeler başlatmaktan zevk alan iki güçlü, dramatik liderdir. Siz ikiniz, kimin daha üstün olabileceğini görerek finans dünyasında rekabet etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu, ikiniz için oldukça fazla para kazandıracak olsa da, günün sonunda birbirinizin boğazına değil, birbirinizin kollarına ait olduğunuzu unutmayın.

Yıldızlar birbiriniz için yaratıldığınızı düşünüyor. Sık sık geri adım atmayı öğrenir ve diğerinin kazanmasına izin verirseniz, bu ilişki harikalar yaratabilir.