Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Koç ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Koç ve Akrep Uyumu söz konusudur. İkiniz de Savaş Tanrısı Mars’ı arzuluyorsunuz, ancak onun etkilerini günlük yaşamınızda ifade etmenin farklı yolları var.

Bu ilişki ancak siz sevgili Koç, biraz sabır ve taviz verirseniz devam eder. İkiniz de kazanan olmaya can atıyorsunuz, bu yüzden farklılıklarınızı bir kenara bırakıp birbirinizle birlikte yaşamayı öğrenmelisiniz.

Akrep ateşli ve tutkulu, çok cinsel bir hayat yaşıyor. Bu sana çok yakışıyor. Seks hayatınız şehvetli ve derin olacak, bazen o kadar derin olacak ki Akrebinizin izini kaybedeceksiniz. Ancak kendinizi açar ve partnerinizden öğrenirseniz, iyi olacaksınız.

Akrep anlaşılmayı, tüm dikkatinizi yönetmeyi ve sizden tam bağlılık ve sadakat almayı arzular. Karşılığında sizi her zaman dinleyecek, aktif olma tutkusu olan (ikinizin de paylaştığı bir sevgi) ve ateşli bir sevgili edineceksiniz.

Ünlü olarak, Koç’un sadık olmakla ilgili bir sorunu var. Bu ilişkide gözlerini kendine tutman gerekecek. Sık sık aradığınız çapkın maceradan yoksun olarak zaman zaman sıkıcı görünebilir ve Akrep, herhangi bir fiziksel temasa başladığınız anda tam sadakatinizi talep edecek, bu yüzden kendinize dikkat etmeniz gerekecek.

Bununla birlikte hem Koç hem de Akrep, enerji ve aksiyon dolu günlerde gelişir, bu nedenle henüz çalışan bir ilişkiniz olabilir! Koç ve Akrep Uyumunun çalışması için tek ihtiyacınız olan biraz çaba.