Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

İkizler ve Yengeç uyumu… tanık olmak istediğim bir şey değil. Havalı havanız kaybolacak ve belki de Yengeç’in derin, karmaşık duygu okyanusunda boğulacak. Bu ilişkiyi deneyebilirsiniz, ancak yıldızlar size zahmet etmemenizi söylüyor, bu sadece stres ve tahrişe neden olacak.

İkizler dualitede yaşar ve bazen Zodyak’ın ergeni olarak da adlandırılır. Hayatı boynuzlarından alıyor ve sonuçları hakkında endişelenmeden sonuna kadar yaşıyorsun. Aynı zamanda, şaşkın bir genç gibi, duygular konusunda da kötüsünüz ve sonuç olarak duygularla uğraşma eğiliminde değilsiniz.

Öte yandan, Yengeci ele alalım. Yengeç, doğallığınıza ve rafine sosyal becerilerinize ilgi duyacak, aynı anda 20 konuşmayı halledebilecek ve bundan tamamen mutlu hissedeceksiniz. Ama bu Yengeç senden çok farklı. Derin bir duygu ve duyguya sahip ve çoğu zaman bu konuda sizin kadar şaşkın. Yengeçler pek çok ruh hali değişikliğiyle uğraşırlar, genellikle somurtkan ve anlayamadıkları bir şey yüzünden mutsuzdurlar.

Yengeç ilk başta duygularını göstermez, onları bir sakinlik okyanusunun altında saklar, dramatik tiyatrolara dönüşmek için doğru anı bekler (genellikle kapıyı kilitlemeyi unutmanız veya kirli bir tabak bırakmanız gibi aptal küçük bir şey hakkında). Ortalıkta dolanmak.) Ve ne zaman bu tartışmalar olursa ne kadar aptalca veya yanlış düşünülmüş olursa olsun, eşinize yaptığınız her küçük şey sürüklenecektir. Geçen ay geç saatlere kadar dışarıda kalarak Yengeç’inize nasıl hakaret ettiğinizi veya başka bir saçma sapan mantık yürütmeyi duymaya hazır olun.

Hızlı ve anlaşılırsınız, incelik veya incelikle uğraşmıyorsunuz. Yengeciniz sizden çok farklı, kabuğunu açıp onu tam olarak anlamak için sabırlı olmanız gerekecek. Yavaş, hassas ve senin gibi her gece dışarı çıkmak yerine evde kalmayı tercih ediyor sevgili İkizler. Size ergenlik çağınızı (hala bir ergensiniz) ve gece geç saatlerde eve babanızın sizi beklediği zamanları hatırlatacak… ama şimdi eşiniz!

Yengeç’e çok bağlıysanız, kendinizi yavaşlatmanız gerekecek. Yengeç, övgü ve iltifatları, sadakati ve bağlılığı takdir eder. Oturup Yengecinizin neden üzgün olduğunu mantıklı bir şekilde düşünebilirseniz, genellikle bunu düzeltmenin basit bir yolu vardır. Ama Yengeç hazır olmadan kabuğundan çıkarmaya çalışmayın! Yengeç, iyi ve dışarı çıkmaya hazır olana kadar paket halinde kalmasıyla ünlüdür.

Ancak, işler o kadar da kötü değil. Yengeçler çok iyi ev hanımı olurlar; Eksik olduğunuz bir departman. Para kazanmakta ve onu korumakta çok iyiler, bu işte çok kötü olduğunuzu düşününce çok takdir ettiğiniz bir şey. Yengeçler şehvetli ve derin aşıklardır, sevişme sanatını çok ciddiye alırlar ve onu sadece bir sanat formu olarak görürler. Açılmalarına izin verirseniz sizi derinden sevecekler ve tek gereken yavaşlamak ve buna izin vermek. Tabii ki, bunu söylemek yapmaktan daha kolay, özellikle de kendiliğinden bir İkizler için.

Bu ilişki tüm zamanınızı ve taahhütlerinizi tüketecektir. Ve hissetmeyi ve gerçek duygulara sahip olmayı öğrenmeniz gerekecek. Partnerinizi gerçekten seviyorsanız, sanırım her şey mümkün.